Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale na tym garso same spermiarze w administracji, pocisnalem jedna #!$%@? ktore swoje zale wpisala na garso to spermiarz admin dal mi urlop na miesiac, 250postow, 50opinii ale i tak bialorycerzyki beda bronic #!$%@? w opalach, tfu na podludzi.

#divyzwykopem #przegyw
  • 19
  • Odpowiedz
  • 33
@RandomowyTyp Garso to taka elektroda spermiarstwa,chociaż są podejrzenia że tam w administracji dziewczyny pracujące siedzą też i jakakolwiek krytyka kończy się w dupsku.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: #!$%@? 1/10?To co się tam działo?Mam nadzieję że nie było w ogłoszeniu anal gratis a na miejscu okazało się że to trans i ten anal to w twoja stronę XD
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Widząc różne akcje które działy się w teczkach w pełni rozumiem bana. Jakby no sorry - temat służy do wystawiania 'realnych' (mam nadzieję że bardziej niż mniej) opinii, każdy kto obsługiwał albo bywał kiedyś na forum wie jaki burdel powstaje jak zaczyna się samowolka. Potem wchodzisz na teczkę a tam połowa postów bo się diva ze szwagrem kłócą o to kto jest głupszy XD Divy które się odpalają też dostają
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: niestety niczego lepszego nie ma
Dobrze że chociaż idzie zauważyć kiedy nie warto bo wiele osób sie wycwaniło i nie daje 1 tylko 5/6 z komentarzem że nie wróci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz