Wpis z mikrobloga

No takie życie... może tak woli niż magazyn za 3500. Tu ma spokojną pracę, słucha radia. Wieczorem sobie oglądnie film, weekend wraca do domu.
Znam ludzi którzy brali robote w delegacje bo ich baba wkurzała w domu i tyle.
@PfefferWerfer: jeżeli to busiarz i pon-pt to zakładam, że kraj tylko. Na kraju ile zrobisz dziennie po PL ? 400-500km ? Trochę zbieranin jest, ale to nie międzynarodówka co express za expressem.
Duże auta , zgoda, lepsza kasa, ale pamietaj że nie każdy nadaje się do prowadzenia 40tonowym potworem. Szukanie parkingów, parkowanie, manewrwanie, to nie takie hop siup.
prowadziłam busy, teraz prowadzę duże i wolę jednak kierowców z busa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Konkol: No kierowcy z dużych to często zadufane w sobie cymbały które z prawa jazdy za 10k PLN robią osiągnięcie na poziomie profesury, więc się nie dziwię xd. A i łatwiej pogonić busa w razie fuckupu jak nie ma tachografu - jest mniej stresu i u kierowcy i u spedytora więc jakoś
@PfefferWerfer: po prostu szło się z nimi dogadać, może tez miałam takich chłopaków, gdzie była drużyna, a nie myślenie, że spedytor to chce tylko ci #!$%@?ć i ja nie mam co robić, tylko brać jakieś ładunki z dupy, a dużo by gadać xD