Wpis z mikrobloga

@ahlo Aventus po prostu uważam za arcydzieło i nawet jak podnieśliby cenę do 3000zł/100ml to i tak psikałbym się właśnie nim.
Kilka arabów sprawdzałem i jak dla mnie nie mają podjazdu, a sam Aventus ma według mnie bardzo dobre parametry.
Co do CW i GIT to jednak CW jest trochę inny, bo perfumiarz co stworzył te 2 zapachy udoskonalał CW przez kilka lat i taka była jego pierwotna wizja zapachu.
  • Odpowiedz
i nawet jak podnieśliby cenę do 3000zł/100ml


@Pietruchoowy: mam prawie 2 setki zapachów, ale mogę śmiało stwierdzić, że 3000zł/100ml to cena srogo przesadzona. A już tym bardziej za Aventusa. Owszem, Bortnikoff czy Dubai są arcydziełem, ale znam masę tańszych zapachów, które sprawiają porównywalną przyjemność użytkowania.
  • Odpowiedz
@ahlo: mógłbym to rozważyć w kilku kategoriach, w takich typowych tanioszkach to wskazałbym: Ajmal Amir One, Boucheron Jaipur Homme EDP, Ajmal Mukhallat al Shams.
Wielu mogą dziwić wysokie ceny na olejki (attary) w przeliczeniu na ml, ale i tu można znaleźć fajne pozycje o dobrym stosunku jakość/cena, np. Al Haramain Attar al Kaaba, Maison Anthony Marmin Musk Aswad i Maison Anthony Marmin Sheikh al Faransi.
Czasami cena nie gra roli jak
  • Odpowiedz