Wpis z mikrobloga

Dziś znowu wy będziecie siedzieć w klimatyzowanych biurach i mieszkaniach, na swoich wygodnych fotelach czy sofach, pijący dobrą kawę, pachnący i w czystych ubraniach.

A ja? Ja się obudziłem o 3:27 (budzik na 4 był nastawiony), raz zwlekę się z barłogu żeby sobie zrobić śniadanie i żarcie do kołchozu. Po godzinie 5 pojadę, i znowu będę musiał się przebrać w ciuchy robocze, trzeba będzie odbić kartę i kołchozowanie będzie wykonywane.

Szkoda ze jestem za głupi, żeby nie musieć kołchozować.

#robolskiezycie #kolchoz #pracbaza
  • 62
Szkoda ze jestem za głupi, żeby nie musieć kołchozować.


@G06DbT: patrząc po tym jak zbudowałeś ten wpis (zdania złożone, interpunkcja, akapity, sens wypowiedzi) jesteś bardziej inteligentny niż kadra kierownicza u mnie w firmie, bo oni prostego zdania nie umieją napisać.

Z resztą typowa korpo praca to praca biurowa a nie umysłowa, dziecko z 8 klasy byś wyćwiczył do klikania tych procesów i jeszcze by się cieszył, że kasę zarabia zamiast baby
  • 0
@LZBNZ: ja mam troszkę dalej niż 15 minut do roboty, i to jest jeden z powodów dlaczego szukam innego kołchozu

Możesz wybrać pracę na budowie, zaczyna się później, ale jest bardziej brudna, natomiast możliwości opieprzania się są większe. Niby dalej byś miał tak samo w pracy, ale... przyjemniej byłoby dostać przelew z wypłatą na 2500 euro + dostawać 14 wypłat w roku.


@Icouldbeyourmom: no i bym miał tylko gorzej niż
na pracę biurową nie ma co liczyć bo takie rzeczy taki dla ludzi po studiach


@DarkZizi:
O #!$%@?, muszę powiedzieć pracodawcy, żeby mnie #!$%@?ł, bo jestem po technikum, a pracuję w biurze w godzinach 8-16 na stanowisku koordynatora i mam 13 pensję, a jak potrzebuję to mogę pracować z domu ¯\(ツ)/¯
  • 0
myślałem że robisz na produkcji


@Icouldbeyourmom: w kołchozie tak, be, pośrednio na produkcji nie

Niemczech miałbyś gorzej niż teraz?


@Icouldbeyourmom: no musiał bym dużo więcej mieć niż teraz żeby się przeprowadzić do hansa

to właściwie jaką byś chciał pracę, bo widzę, że nic Ci nie pasuje?


@Krashan-Bhamaradzanga: nie wiem, może tak pół na pół, pół biura, pół gdzies pochodzić po hali

masz więcej, niż 10k brutto


@Krashan-Bhamaradzanga: oczywiście,
mówisz że mechatronika to nie jest dobry kierunek? No ok


@G06DbT: siedzisz w kołchozie od 6 rano jak typowy robol zamiast piastować jakieś fajne biurowe stanowisko supervisora także no