Wpis z mikrobloga

Jest na sali #lekarz albo chociaż stópkarze? Stópka mnie boli, bo se w sobotę obtarłam nowymi butami. Ciągle boli jak chodzę a powinno już przestać. Przecież nie mogę leżeć non stop. Rana raczej ciepła nie jest. Jak przyspieszyć gojenie? Nie chcę siedzieć w domu tydzień. Nawet na zdalnym trzeba czasem iść do WC czy kuchni i wtedy boli. Czy umrę? #medycyna #lekarz #lekarzostatniegokontaktu #zdrowie #stopki jak pomożecie będzie #stopyboners
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch ooo to ja ślinę poproszę, taniej i bardziej ekologicznie. Ps. Myślisz że te maści są ok? Pamiętam poradnik pierwszej pomocy ze szkoły i tam było, żeby nie dawać żadnych specyfików na ranę.

@benekxd mogę na priv? Jesteś lekarzem, ocenisz?

@grzes_wu mam w chacie taki, ale jak wdało się zakażenie to może lepiej nie dawać...
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: nie chce cie straszyć, ale miałem identyczna sytuację - kupiłem nowe buty skórzane, byłem akurat na wakacjach pod namiotem, więc no trochę słabiej z higieną wtedy wiadomo... Po 2 dniach ze zwykłego obtarcia ścięgna Achillesa stopa napuchła tak, że nie mogłem na niej stanąć. Pojechałem do szpitala i od razu zostałem na oddziale, bo wdalo się zakażenie gronkowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Iifeform - @takasobie: nie chce cie straszyć, ale miałem identyczna sytuację - kupiłe...

źródło: IMG_20160519_181341

Pobierz
  • Odpowiedz