Wpis z mikrobloga

Witam, polecacie jakiś plan na pierwszy maraton? Lub kto takowy plan mógłby pode mnie ułożyć? Maraton w Warszawie, pod koniec września. Chciałbym złamać 4 godziny, ale jak będzie 4,5h to nie będzie tragedii w sumie. Ukończyłem 3 półmaratony, ostatni 1:53 - Ślężański. Prawdopodobnie tylko 3 treningi tygodniowo będę w stanie zrobić, bo gram jeszcze w piłke (raz w tygodniu trening i weekend mecz).
#bieganie #maraton
  • 6
  • Odpowiedz
@drCox nie mam dużego porównania ale u mnie sprawdził się ten z Garmina dla średniozaawansowanych. Czas na maratonie warszawskim poniżej 3:30 a półmaraton 6mcy wcześniej 1:49.
  • Odpowiedz
@drCox dobrze widzisz, bo nie ma maratonu na GarminCoach, ale jak wejdziesz na Connect z poziomu przeglądarki, to tam można znaleźć jeszcze osobne plany treningowe (ja przynajmniej zawsze widziałem to na stronie, nie pamiętam żebym szukał via apka). Tam wtedy masz plany bazujące na tętnie albo tempie.
  • Odpowiedz
@drCox ja robiłem 80/20 na TrainingPeaks. $50 i masz trening na 18tyg, który sam ladnie eksportuje się do Garmina, a z niego synchronizacją do zegarka :)
  • Odpowiedz