Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ja dobrze rozumiem ze leczenie depresji ketamina czy grzybkami polega na tym, ze narkotyki blokuja lub hamuja dzialanie ktorychs neuroprzekaznikow, czesci mozgu i dlatego jest lepiej? Cos na zasadzie alkoholu czy antydepresantow ze nie mysle o tym to jest git? Tak wiem ze alkohol to depresant ale na pare godzin humor gituwa. Mam depresje i rozwazam terapie ketamina ale ile trzeba to brac? Wydaje mi sie ze to ma zasade dzialania jak inne narkotyki typu balon czyli oglupienie sie przez zahamowanie pewnych czesci mozgu. Duzo z cpunkami przebywalem to takie byly szczesliwe na chwile ze hoho
#depresja #narkotyki #ketamina #narkotykizawszespoko



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
Mam depresje i rozwazam terapie


@mirko_anonim: to sugeruje zaznajomic sie z tematem, poczytac opracowania, badania itp itd.

Bo patrzac na pytania jakie zadajesz, odnosze wrazenie ze przeczytales "ketamin/grzyby pomaga leczyc depresje" i wlasnie odpalasz jakis darkmarket ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ketamina aktywuje pewien receptor odpowiedzialny za depresyjne objawy, stres, lęki etc i potem ten receptor jest mniej wrażliwy jak już ketamina przestanie działać.

Alkohol działa doraźnie i jak przestaniesz pić po ciągach to będzie gorzej.

A ile trzeba brać ketaminy to po pierwszym razie powinna już działać, pytanie jak często to trzeba potem powtarzać raczej.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @placzek no uzylem i wg wyszukiwarki to dysocjant czyli substancja blokujaca, hamujaca neuroprzekazniki w mozgu. Pytanie na jak dlugo to hamuje i czy to oglupianie sie w wyzszym celu czy zwykle cpanie i oszukiwanie sie. Jak sie zjaram albo wypije to tez swiat jest piekniejszy ale to nie jest realne

  • Odpowiedz