Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Żałośnie czyta się na #wojna #ukraina jak ktoś chętnie wyłapywałby Ukraińców w krajach UE i wysyłał na front.

1. To, że ktoś urodził się w jakimś kraju, a obywatelstwa nie może się zrzec nie powinno czynić go niewolnikiem, a zachowanie państw które odmawiają zrzeczenia obywatelstwa póki nie masz innego to ukartowany system - jeśli jesteś wolnosciościowcem, powinieneś się zgodzić.

2. Nie można nikogo zmusić do zabijania innych - jeśli jesteś wolnościowcem albo katolikiem, powinieneś się zgodzić.

3. To, że ktoś kto uciekł z Ukrainy i ma Teslę albo Land Rovera to…. no, właściwie nic nie znaczy, żaden oligarcha, równie dobrze mógł pracować sobie zdalnie dla zachodu w dzisiejszych czasach. Nawet małe Lambo czy Porsche w leasing na zachodnich stawkach to nie jest problem. Pewnie są jakieś przykłady wałków, ale wrzucanie wszystkich do jednego worka bez dowodów niczym w zbiorowej karze oraz bdurne „a skoro on jest bogaty to całkowicie wyłączam moje wolnościowe myślenie” nie brzmi zbyt wolnościowo. Jeśli jesteś wolnościowcem to majątek nic nie zmienia, wolność jest najważniejszym paradygmatem, a jeśli kapitalistą to wręcz powinieneś się cieszyć.

Wykop niby taki wolnościowy był, dramy o koronawirusa i jaki to wielki plan elit żeby nas kontrolować, a potem cyk, elity z Ukrainy rzeczywiście chcą robić niewolników? To nawet nie „I sleep” a ochoczą pomóc. Hurr durr, bo Tusk to kręci na nas bata i chce kontrolować nas przez strefę wolną od starych diesli, zdrada stanu, ale jakby trzeba było wyłapać paru niewolników i odesłać do innego kraju to my chętnie, co nie?

Tak naprawdę nasi wolnościowcy nie mają żadnych zasad etycznych którymi podążają innych niż „ja, ja, ja, Kali ukręć rybę dobrze, Kaliemu ukraść źle!”

Myślenie „Wolność ,ale tylko dla Polaków” to nie wolność, a supremacja i pluję na to.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
2. Nie można nikogo zmusić do zabijania innych - jeśli jesteś wolnościowcem albo katolikiem, powinieneś się zgodzić.


@mirko_anonim: Przecież to jest wojna obronna. Oni się bronią i zabijają w obronie własnej. Religia na to pozwala. Wolnościowcy są tym bardziej za zabijaniem w samoobronie wszystkich którzy chcą zabić nas.

A tak w ogóle to 2/10 bo odpisałem.
@mirko_anonim Manipulacja rzeczywistością przez władze Europy i Stanów jest niepokojąca, a ta wojna tylko pogłębia jej skutki. Jestem zdecydowanie przeciwna wojnie, ponieważ przynosi jedynie cierpienie i utrudnia osiągnięcie pokoju i sprawiedliwości.
Oni się bronią i zabijają w obronie własnej.


@Saddam_Husajn: którzy "oni"? zwykli ludzie czy ukraiński rząd? komu zależy kto zabiera mu pieniądze w podatkach? tam się biją dwie mafie, które zmuszają zwykłych ludzi do mordowania się nawzajem, a rząd ukraiński dodatkowo wykorzystuje swój monopol na przemoc by uniemożliwić swoim poddanym ucieczkę. co jak co, ale ruscy to się nawet cieszyli w sieci, że przy mobilizacji tyle "niechcianych liberaszek" uciekło im z
@mirko_anonim: to dlaczego bierze zasiłki za to że jest ukraincem i inne świadczenia? Skoro narodowość nie ma znaczenia więc powinien być traktowany równo. Są Ukraincami tylko wtedy gdy im się coś należy a reszty nie znaju¯\(ツ)/¯