Wpis z mikrobloga

#pieklokobiet #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #zwiazki #p0lka #blackpill #bekazprawakow #pieklokobiet

Zobaczcie jak grubasek roksanki poleciał. Ostrzegam, bo to nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Kevinek nie życzy matce swojego dziecka dobrze, nie życzy jej zycia w luksusach, żeby sobie dobrze życie ułożyła mimo ich rozstania, żeby jego syn widział ją szczęśliwą. Jego syn ma mieć luksusowe życie, a matka niech zyje w nędzy.

Okropieństwo, jak można coś takiego powiedzieć o matce swojego dziecka. Wyobraźcie sobie że macie starego który zostawił was i poszedł w tango z młodszą 19-letnią gwiazdeczką. Widzisz jak matka jest ciągle smutna, a ojciec w wywiadach daje takie wypowiedzi.

Smutne... . Wyobraźcie sobie jakie jest to poniżenie dla kobiety kiedy ojciec twojego dziecka wziął ślub z 19-letnią piosenkareczką która niedawno maturę zdaławała...
Ja nie chcę zostać matką, bo gdy chłop mnie zostawi to byłabym poniżana w ten sposób. Sam poród jest traumą dla kobiety. Po porodzie jesteś naznaczona piętnem samotnej matki której nikt nie chce bo wychowuje cudze dziecko, faceci wstawiają twoje scrreny z tindera do internetu z opisem "szukam betabankomatu", "pewnie coś z nią nie tak skoro chłop zostawił ją samą". Szkoda mi tej Malwinki.

A tej Roksance w ogóle sodówa do głowy uderzyła. Totalny brak empatii. Zmieniła się w p0lkę. Oczywiście popiera kevinka jej odpowiedź: "płaci jej i to dużo". W ogóle nie wypowiada się o tym że samotnym matkom jest cięzko, wspólczuje w pierwszej kolejności Kevinkowi że jego była się uwzięła na niego i nie daje mu zyć w spokoju. Niestety takie bogate piosenkareczki którym od 13 roku zycia wmawiano jakie są piękne i wspaniałe mają ego kosmiczne że zanika u nich całkowicie empatia dla innych kobiet w trudnym położeniu. Szczególnie że gwiazdeczka Roxi ma brata w podobnym wieku... tragedia jak bardzo ci celebryci są wyprani z człowieczeństwa

Prawo zdecydowanie jest zbyt łagodne dla ojców zostawiających matki swoich dzieci.
klewerewel - #pieklokobiet #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #zwiazki #p...

źródło: obraz_2024-04-17_191320081

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Utylizejszyn: mniej więcej coś takiego: mój syn, moje gany mają mieć luksus, poprzednia baba była tylko od wydania mojego syna na świat, nie jest ze mną genetycznie spokrewniona, nie obchodzi mnie jej los, niech klepie biede.

Chciałbyś żeby twoja matka jadła chleb, kiedy ty jej dziecko który ma ojca milionera który ją zostawił był zabierany do restauracji?
  • Odpowiedz
@klewerewel przecież może iść do pracy, realizować się. Dziecko to nie jest problem. Przecież ona również z swoich pieniędzy musi dokładać się do jego utrzymania, a to co dostaje od byłego może zainwestować w nianie, żłobek, dodatkowe lekcje dla dziecka, co odciąży ją.
  • Odpowiedz
  • 0
@Utylizejszyn: ona jest aktorką pracuje w zawodzie w którym bardzo liczy się wygląd zewnętrzny. Wiesz jak po porodzie zmienia się kobiecie ciało? Hormony szaleją, wypadają włosy, pojawiają się problemy ze zdrowiem. Porównaj jej zdjęcie przed i po porodzie. Może nikt jej nie chce zatrudnić bo jest aferzystką skoro żali się w mediach? W tym patriarchalnym świecie wszystko jest możliwe.
Myślisz że jej jest łatwo jak została zostawiona dla 19-letniej piosenkareczki? Może
  • Odpowiedz
@klewerewel miłość nie wybiera wieku. Co za różnica, czy hot 19, czy gorąca 40.
Skoro jest dziecko, to liczyła się z konsekwencjami zajścia w ciążę. Nikt nie zabraniał jej chyba używać antykoncepcji, a sex był raczej za zgodą obu stron.
  • Odpowiedz
  • 0
@Utylizejszyn: ty głąbie rozumiesz jakieś uczucia wyższe czy jesteś zwierzęciem? kobieta decyduje się urodzić dziecko bo ma poczucie bezpieczeństwa w partnerze, że jej nie opuści i dziecka, dlatego zdecydowała się pewnie urodzić bo wtedy kevinek był aniołkiem.
Od momentu urodzenia dziecka można sobie całe dalsze życie zepsuć to jest decyzja o wydaniu na świat drugiego człowieka? Rozumiesz coś z tego półgłówku? Kobiety nie decydują się na dziecko spontanicznie, tylko planują to
  • Odpowiedz
@klewerewel ale nie obrażaj mnie, bo sprowadzisz tą rozmowę na bardzo niski poziom. Nie rozumiesz, że ludzie się rozstają? Różne są powody i tyle. Nic nie wnosisz do rozmowy. Facet jest odpowiedzialny i chce płacić na dziecko, a nie na byłą i tyle. Chyba, że nie nadaje się na matkę, to powinien odebrać jej to dziecko i wychowywać je z nową partnerką. Wtedy ta biedna kobieta będzie miała szansę na powrót do
  • Odpowiedz