Wpis z mikrobloga

@Stabilizator przejeżdzilam Ukrainę wzdłuż i wszerz i mogę śmiało powiedzieć, że też nie znam żadnego pato Ukraińca. Podkreślam, nie mówię że ich nie ma- idioci są wszędzie, mówię że nie znam xD więcej cwiekow w głowie spotkałam niestety w Polsce bo tu żyje większość czasu
@Stabilizator: polacy to widzę mają kompleks niższości nawet względem ukraińców. Idealnym przykładem jest gość od piwko nie można, któremu jeszcze fame dają i kajają się przed nim. Za chwilę pewnie zrobią zrzutkę na mieszkanie xD

Było już tyle aktów szowinizmu, rasizmu względem polaków w UK, Norwegii czy Holandii i nigdy nie widziałem żeby podchodzili do tego tak jak głupie polaczki. Niektórzy to są bliscy przepraszania że są polakami i że są
@sinls: Pisałem o tym piwko nie można ze on odkrył żyłę złota, zarobi dobrze na tych uafiliakach.

I tak masz 100% racji że u nas panuje kult niższości niestety co widać było wybitnie jak na różnych forach przepraszali ukrainców ze rolnicy zablokowali przejście z ukrainą.
@Pantokrator: Po prostu albo Ty, albo konto z podobnym nickiem broniło patusiarę jeszcze przed usunięciem jej konta. Moje komentarze zostały wcześniej pousuwane za zbyt emocjonalne podejście do tematu, a miałem zaciętą dyskusję z kimś kto jej bronił. Nie bez powodu do poprzedniego komentarza dodałem, że chyba sam wymieniony CHYBA, a nie na pewno udzielał się w wątku z tą aferą. Co do samego komentarza to z tymi Ukraincami to przesadzasz, a
@ZuluScout: No to daj mi link, jak jej broniłem, bo aferę kojarzę, ale nijak nie przypominam sobie, bym z fałszywym babskiem sympatyzował. ¯\(ツ)/¯ A raczej aż tak nie mam w zwyczaju trolować.

Po zebranym tu elitarnym gremium, walącym wódą, gównem i onucą, niczego więcej, jak pomówień i manipulacji, się nie spodziewam.

Nie miałeś pewności, ale i tak uznałeś, że warto to wykorzystać, by mi dosrać. Niestety, jak się chce kogoś dobrze
@ZuluScout: Ale niby do Polski to sami okropni Ukraińcy przyjechali. Dezerterzy, patologia, bandyci, co dobrych Polaków dręczą. A tu co? Jajco. Serio, nie wiem co jeszcze mam zrobić, ukraińskie patusy pewnie istnieją, ale żaden do mnie nie zagaduje. Za to dostają dodatkowe punkty :D