Wpis z mikrobloga

Ja to tak widzę, że Boras, który sie poczuwa za taką szychę, #!$%@?ł jakieś szachy 2d (bo bez przesady), że najpierw się pojawiał tam ciągle na tym Fame w pierwszych rzędach, kamery go łapały, bądź co bądź - dziennikarz znany z telewizji. Czułam cały czas, że on tam siedzi taki z zadartym nosem, że trochę się brzydzi tej patologii, ale troche go jara, że go kamerują. Był też w tym vibe tego typu jak pamiętam, jak kiedyś ambro się kręcił przy pasternaku i wrzucał storki, że są razem w kinie, pewnie żeby załatwić sobie walke. Nazwijmy to vibe biznesmenów w fazie dogadywania współpracy. Tak się kręcił, kręcił aż dię wwiercił w to towarzystwo i niczym poważny rekin przyprowadził tam Adamka. I to wszystko mam wrażenie na takiej zasadzie nowobogackiego wujasa, że pewnie była w tym nuta takiego, że on załatwia coś spektakularnego, że pewnie fame sie w ogóle cieszy, że się to udało załatwić. Tymczasem zarówno boras jak i adamek to są dwie boomerskie nadęte purchawki, kompletnie nie czujące klimatu, dwa sztywne kije dupne. Dziwię się, że fame poleciał na fame i nie wyczuł, że taki adamek bez odpowiedniego przeciwnika się nie sprawdzi. Przecież widzieli jak internet strawił tygrysią maskę i nie robili już np. tego jego zaproponowanego graplingu xD już na pierwszym cage sie nie pojawił tylko było nagranie puszczone, telefonów na pewno nie będzie. Po prostu przyjeżdża pan bokser z ameryki, kontrakt załatwiony przez rodzimego biznesmena ze zdeczka wiejskim nalotem, nie będzie sobie brudził rączek i weźmie kaske do kieszeni. Przy nim Wardega i Fabijanski jednak sie okaze ze sie narobili, bo coś sie chociaż produkowali na konfach. Jeszcze ten Adamek jest taki pospinany i bucowaty. No to sie nie może udać na plus. Masakra, z borasa cały internet szydzi, tera kolejny łeb co najwyżej dostarczy materiału do negatywnej szydery

#famemma #primemma #adamek #borek #kanalsportowy #polskiyoutube #baxton
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@wieszjo: #!$%@?łam niezły i nieskładny wysryw na chwilę przed snem, ale mniej więcej jest tam zawarta myśl która mi towarzyszy odkąd widze morde borasa na widowni wiec niech se juz wisi ten post, moze ktos sie utożsami
  • Odpowiedz
@tacsko: Adamek chociaż znany jest ale ten bandera cały ja go znam tylko z Wykopu z latających na tagu od czasu do czasu zdjęć jak #!$%@? suszi z dupy swojego starego który kisił to w sobie całą dobę specjalnie na czelencz i do tego jeszcze przebrany za babe podczas tej czynności zaznaczam. Obrzydliwy nołnejm
  • Odpowiedz
@tacsko: musze troche rozsypac twoja historyjke, bo borek z pasternakiem to od dawna dobrzy kumple i nigdzie nie musial sie wkrecac. w tajlandii maja nawet domy niedaleko siebie i tam wiekszosc rzeczy dogaduja.
  • Odpowiedz
  • 1
@guavatape: może tak być, oceniam jak to wyglądało z perspektywy widza, jak boras tam wbijał z tymi swoimi dwoma zegarkami i sie panoszył a na koniec z tego połączenia powstał homunuculus imieniem adameq
  • Odpowiedz