Wpis z mikrobloga

Jak najlepiej emigrować z czatami Whatsappa z Androida na IOSa?
Zrobiłem to przez apkę "Przenieś do IOS", ale nie jestem zadowolony z efektu. Przeniosłem praktycznie wszystko, ale czaty na IOSie w Whatsappie nie wyświetlają mi nazw kontaktów, a jedynie ich numery. Nazwy grup wyświetlają się prawidłowo, ale pojedyncze rozmowy już nie. Na Androidzie pobiera bez problemu z serwera to co na niego wrzuciłem, ale z IOSie kopia trzymana jest w icloudzie, więc jej nie pobiera i jedyna metoda o której wiem to własnie tak jak robię.
Jest jakaś opcja przeniesienia backupa z chmury powiązanej z androidem do tej icloudowej? Ma ktoś jakieś doświadczenie?
Kontakty też przerzuciłem powyższym programem, więc wszystko się znalazło na iphonie. Dlatego zastanawia mnie brak nazw kontaktów.Jakby nie chciał ich powiazać z książką telefoniczną.
#ios #android #kiciochpyta #whatsapp
  • 7
  • Odpowiedz
Ustawienia - zjeżdżasz na dół - WhatsApp - i klikasz ikonkę przyznania dostępu do kontaktów.
To jest w systemowej aplikacji ustawienia.

I sprawdź w kontaktach czy masz dodane brakujące kontakty, bo też mogły się nie wszystkie przenieść jeśli nie podpiąłeś odpowiedniego konta Google/iCloud.
  • Odpowiedz
  • 0
@GrafikaUltraHaDe: Dzięki, postawię dzisiaj na nowo teleon i spróbuje to zrobić. Jak zadziała to będzie przełom, bo w rodzinie jak zmieniałem telefony to zawsze był problem własnie z tą jedną apką...
  • Odpowiedz