Wpis z mikrobloga

Kurde jak zakładałam konto google to se wpisałam randomowy kraj akurat padło na Ukrainę i teraz nieronicznie jak używam tego konta to widzę ich topkę najczęściej pobieranych aplikacji w #googleplay #android czyli kalkulator balistyczny, mapa z oznaczeniem wojsk, komunikator offline po bt, appka surivalowa i inne przydatne na wojnie, jak inny świat normalnie #wojna #ukraina #appka
  • 9
  • Odpowiedz
@KingaM A u nas w PL ogłupiacze taki jak tiktok i Instagram oraz aplikacja m obywatela ()


@Wojtek_Bobrow: Nie no, w Polsce jeszcze jest popularna taka apka, która utrudnia ujawnianie wykroczeń i przestępstw drogowych.
  • Odpowiedz
@jl23:

Nie no, w Polsce jeszcze jest popularna taka apka, która utrudnia ujawnianie wykroczeń i przestępstw drogowych.


Chciałeś powiedzieć, że ta apka zapobiega wykroczeniom i wpływa na poprawę bezpieczeństwa. Co więcej, Yanosika poleca i promuje nawet polska policja xD
  • Odpowiedz
@karakanjaroslaw: Co nie zmienia faktu, że służy do tego, do czego służy. Do tego, by wiedzieć, gdzie można grzać ponad limit by prawka nie stracić.

A że policja w Polsce ma bardzo ograniczone zdolności, to się bawi w takie fikoły i można potem się brandzlować do bezpieczeństwa i niskiej przestępczości w Polsce. Potem można się wypinać do przypinania orderów orłów białych i pobierać premie.

A bezpieczeństwo w ruchu drogowym w Polsce
  • Odpowiedz
Do tego, by wiedzieć, gdzie można grzać ponad limit by prawka nie stracić.


@jl23: Raczej gdzie można spokojnie skupić się na jeździe, a nie gapić się w prędkościomierz, rozglądać po krzakach czy analizować rozkład pasażerów w samochodach jadących wokół.
  • Odpowiedz
@KingaM: Ja ze swojej strony dodam, że kiedyś na kinguin kupiłem konto steam z jedną grą i to było/jest konto założone na Ukrainie i do teraz jak się zaloguje to mam ceny w hrywnach i muszę powiedzieć, że promki na steam mają #!$%@? :D
Mimo że i tak ceny niższe bez promek niż u nas z promkami, no ale nadal słabo z przecenami :D
  • Odpowiedz