Wpis z mikrobloga

Napiszę tak. Wczoraj pisałem że o godzinie 17-19 zacznie się eliminacja zaorskiego, czyli odwrócenie trendu. Idąc tym tokiem myślenia powinno rosnąć około tych godzin, o godzinie 18 trend zaczął swobodnie się odwracać. Niestety ludzie w komentarzach musieli oczywiście wyrazić swoje oburzenie. To że kiedyś wstawiłem dla śmiechu zdjęcie z demo, nie oznacza że nie znam się na krypto, oraz że nie mam kontaktów. Mam nadzieję że byliście ubrani w shorty, a tych którzy piszą na priv z podziękowaniem pozdrawiam.
#kryptowaluty na was nie pluje, szkoda śliny @cr_7 @Powstaniec @emjot86 @Tadzik_Norek
  • 8
@Uzapi: Właśnie zamknąłem longa na plusie xd
Wczoraj kiedy pisałeś zaczęło lecieć w dół, więc tak z dupy wróżenie wyszło.
Jeśli masz antytalent, tzn jeśli kupujesz i spada a sprzedajesz to rośnie, to informuj o tym innych, wtedy będziemy robili odwrotnie do Ciebie i zarobimy. Niektórzy tu na tagu tak robią i nie mają z tym problemu i nie wymyślają jakiś dziwnych wytłumaczeń z dupy xd
  • 0
@Powstaniec Pisałem o dokładnych godzinach, jest to obojętne o której dodałem post. Sprawdź dokładnie wykres :) Jeśli inside info to tłumaczenie z dupy to gg
jakbyś był taki potężny, to byś się nie dziwił, że ludzie podchodzą z rezerwą do tego co piszesz.
bo jakbyś miał takie pewniaczki i inside info to miał byś tyle kasy, że nie musiałbyś nikomu niczego udowadniać