Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Odkucie sobie straconej młodości na relacje damsko męskie można sobie odbić, ale trzeba być zawsze na fleku i niestety, zwłaszcza po trzydzietsce spędzać więcej czasu na różne zabiegi lookmaksujące. Mam 36 lat, moja różowa 22, niedługo bedzie miała 23. Jesteśmy w czymś pomiędzy FWB, a związek. Może to nie przetrwa próby czasu, ale czuję się świetnie. Oczywiście nie jest ze mna tak źle żeby to była moja pierwsza, ale pierwszą miałem w wieku równych 30 lat. Ona była rówieśniczką, miała "swoją historię", ale by mi to nie przeszkadzało gdybyśmy troszkę się pobawili, pojeździli tu i tam ect. Ale "ją często bolała głowa", nie chciała się zabezpieczać, często pytała o dziecko. Wtedy jako osoba która wcześniej nie trzymała za rękę nie zgadzałem się na taki mierny scenariusz. Nie udało się. Drugi scenariusz był identyczny, ona była rok starsza. Co śmieszne moją obecną młódkę poznałem w momencie kiedy moja ex nie chciała pójść ze mna na koncert. Mówiła, że chodziła kiedyś ect. Uznałem, że moje życie nie moze tak wygladać, po dużej zresztą wtedy awanturze zabrałem kolegę i poszliśmy we dwoje. I tam poznałem moją obecną laskę.
Zawsze ona ma czas, chęci, cieszy ją prawie każdy mój pomysł, wiele mamy zarwanych nocek na różne wyjazdy i przygody. Oczywiście, tak, muszę często ćwiczyć, by nie skończyć jak moi statusiali rówieśnicy. Ale mówię, macie po latach możlwiości, celujcie w młody, dobry target jeśli oczywiście druga strona jest zainteresowana. Mając te 18 lat mieszkałem w dwupokojowej ciupie 40 metrów kwadratowych, a rówieśniczki wtedy same leciały na starszych, albo zamożniejszych. Sam majac jeszcze 25-30 lat szukałem rówieśniczek i to był błąd. Miały swoje wymagania na coraz ramolejący styl życia. Dlatego jeśli uda wam się wyjść z przegrywu czego wam gorąco życzę bo bierze nawet młodą, grubą, 4/10 niż w podobnym wieku 7/10 po przejściach.

#blackpill #redpill #przegryw #wygryw #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
  • Odpowiedz
Mając te 18 lat mieszkałem w dwupokojowej ciupie 40 metrów kwadratowych, a rówieśniczki wtedy same leciały na starszych, albo zamożniejszych.


@mirko_anonim: Zawsze najbardziej bawi w tych baitach xD nastolatki i studentki lecące na steryczałych dziadów po 30stce to jest maks promil dziewczyn i to te największe karyny golddiggerki.
  • Odpowiedz
Oczywiście, tak, muszę często ćwiczyć, by nie skończyć jak moi statusiali rówieśnicy. Ale mówię, macie po latach możlwiości, celujcie w młody, dobry target jeśli oczywiście druga strona jest zainteresowana


@mirko_anonim: ale masz projekcje na temat życia innych.
Rozumiem, ze ci co nie cwiczą nie mają ładnych lasek?
Bejt jak cholera, ale cóż.
  • Odpowiedz
@pianinka: wniosek wyciągnięty na podstawie twojego najbliższego otoczenia - wiarygodny jak cholera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akurat sam osobiście znam takie przypadki. Ani ci goście nie "stetryczali" ani te laski to nie karyny o dziwo.
Inb4 dowód anegdotyczny. No tak, tak samo jak twój.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Mezomorfix pisałem, że jeśli to nie przetrwa próby czasu to nic straconego, ważna jest chwila

@pianinka polecam zagladać na na tiktoki, gdzie różnice więku bywają większe. Sekret w tym, ze nie można być ulanym brzuchaczem z twarzą ojca, któryc odchowuje trojkę dzieci. Mi samemu dają 28 lat jak mnie nie znają, więc w czym problem kobieto? Ile masz lat, że tak cię ten wpis uszczypnął? Zobacz Roksanę
  • Odpowiedz
polecam zagladać na na tiktoki,


@mirko_anonim: tiktoki to specyficzne środowisko mające nijak do rzeczywsitości podobnie jak instagram - patrząc tylko na socialmedia masz wrażenie że każdy ma zajebiste życie i jeździi sobie ciągle na wakacje albo łazi po kawiarniach

Sekret w tym, ze nie można być ulanym brzuchaczem z twarzą ojca,

. Mi samemu dają 28 lat jak mnie nie znają,

A chłop ulany, więc w moim przypadku, gdzie przy nim
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: młodsza kobieta zdecyduje się na związek ze starszym, tylko wtedy jak ten jest chadem albo będzie mieć jakieś korzyści. Dla młodych kobiet w wieku nastoletnim faceci 30+ to już dziadki

Mam kumpla Chada który ma lvl 34 i kobietę lvl 20 spotyka się z nią już około dwa lata i jest to jedna z najbardziej ogarniętych lasek jakie w życiu spotkałem.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Mezomorfix

Jako obserwator uważam, że nie masz racji. Co prawda ja poprzedstaję na divach, ale wychodzę z założenia, że jak się przekrotczy 25 lat albo masz już doświadczenia, lbo rezygnujesz, albo jak op z wyznania wynagradzasz sobie otwartą, niezobowiazujacą relacją z o wiele młodszą kobietą. Jeśli masz powyżej 25 lat rówieśniczka ma już swoje bagaże, inne oczekiwania wobec życia, brak tej iskry, brak emocji. I obsesja co musiała
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic: facet 55 lat to dla ciebie dziad? Nawet zwykły gość który w miarę o siebie dba w tym wieku będzie w dobrej formie a co dopiero gość z chadowymi genami, Chady mają genialna genetykę przez co utrzymuja sie w dobrej formie nawet zabardzo o siebie nie dbając oraz długo wyglądają młodo(ten mój kumpel wygląda na dychę mniej)

@pianinka Racja to jest promil dziewczyn, chyba że tym dziadem będzie chad, wtedy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Dodatkowo mogę sam posilić się na fakt, że pewnie od lat nasoletnich sam miałeś branie, masz wiele przygdód za sobą a krytykujesz innych.


Rozprawiczyłem się u prostytutki w wieku 23 lat bo byłem zbyt nieśmiały na dziewczyny, teraz 26 lvl mam normalne relacje i nie mam wielkiego poczucia abym coś stracił wielkiego.

brak tej iskry, brak emocji.


Iskry i emocje mogą być po 70tce nawet.

Związki są dla zdrowych, przystojnych
  • Odpowiedz