Wpis z mikrobloga

PO odgrzewa ten sam propagandowy kotlet co w 2011


@Kopyto96: Dokładnie, środowiska kikolskie to do rany przyłóż harcerze. Sprzedają ciasteczka, a nie narkotyki. A wymuszenia to jakieś nieporozumienia.

Może wpadniesz do Krakowa? Szarpnę się i kupię dla ciebie koszulkę. Możesz wybrać czy z Wisły czy z Cracovii. A potem pójdziemy na spracer. Koszulkę wybierasz Ty, to ja wybiorę dzielnicę.

Chyba nie muszę dodawać, że będę w odpowiedniej odległości od ciebie.

(
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Czyli mam rozumieć, że kolejną grupą z tych, których nie można krytykować są kibole? Jak rolników mogę zrozumieć tak kibole nie robią zupełnie nic użytecznego. Wyzywają na stadionie kibiców drużyny przeciwnej od... sami wiecie czego XD, dają się w bójki, nie raz zresztą na stadionie do niej dochodzi. Jak dla mnie już lepiej jest prezentować wyższy poziom od kiboli (co akurat nie jest jakoś trudne xd) i merytorycznie ich krytykować,
  • Odpowiedz
@Kempes: typ się sam zgłosił na policję to Donald poczuł się mocny, nagle chce żelaza. Osiągnięcie na miarę zablokowania środków które się samemu zablokowało i zamianie prezesów z koperty na innych (prezesów z koperty). Nie zapomnijmy tez o ciepłej wodzie.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: jakiekolwiek bajki o dobrych i pożytecznych kibolach skończyły się na przykładzie Wisły Kraków. Od teraz widać, że nie chodzi o żaden klub, tradycje, honor (a to dobre w ich przypadku od zawsze xD), tylko że są to zorganizowane grupy przestępcze, które chcą zwyczajnie partycypować w zyskach klubu, a najchętniej cały by rozkradli. Jakieś akcje charytatywne to tylko pijar mający przykryć prawdziwe gówno. Równie dobrze gangsterzy mogliby dzieciom przedszkole odmalować i
  • Odpowiedz