Wpis z mikrobloga

na instagramie ada chwali się że była cztery lata z policjantem i wie jak zalogować się na nasze konta i zobaczyć/ujawnić dane także uważajcie, bo nas zdemaskuje 🤡🤡🤡 #hotelparadise
  • 25
  • Odpowiedz
  • 8
@nattalie Myślałam, że po tym teście wiedzy pokazała już, że poziom jej wiedzy jest w stopniu przerażająco żenującym. Teraz chwali się swoimi umiejętnościami i że potrafi się włamać na czyjeś na konta (skoro twierdzi że umie, to już to robila) za co grozi do dwóch lat. Ja #!$%@?, stracone pokolenie.
  • Odpowiedz
@nattalie: Ada mnie zablokowała na IG za odp na jej komentarz o „trudnym teście wiedzy”, więc wpadłam tu, bo wiem, że czyta. Ado, jeżeli chcesz być osobą publiczną, musisz nauczyć się radzić sobie z krytyką. Nikt na wykopie nie złamał prawa Cie krytykując, nikt nie wystosował wobec Ciebie gróźb karalnych, więc nie jest to sprawa dla policji. Jeżeli się chwalisz, że potrafisz wziąć sprawy w swoje ręce i włamywać się na
  • Odpowiedz
@nattalie: #!$%@?, a mi jak ukradli kartę do bankomatu, posłużyli się nią, wszędzie laska zostawiła swoje dane, a i tak sprawę umorzyli, bo nie mogli zidentyfikować sprawcy. Ona chyba z kimś z ABW była w takim razie😂
  • Odpowiedz
  • 6
@GdziesTamChcem ma o sobie mniemanie bardzo ważnej osobistości i uważa że za napisanie negatywnego komentarza może zakładać sprawy w sądzie i wysłać do zk 👀 lasce się w głowie totalnie #!$%@?. Tu też jak widać wiedzy nie ma żadnej na te tematy mimo „bycia z policjantem”
  • Odpowiedz
była cztery lata z policjantem i wie jak zalogować się na nasze konta


@nattalie: Jeśli tej sztuki uczył ją policjant, to naprawdę możecie spać spokojnie.
  • Odpowiedz