Wpis z mikrobloga

Damka Michelina już cała wyczyszczona. Przynajmniej jeśli chodzi o ramę i wszystkie części mechaniczne. Nie wymieniłem do tej pory ani jednego elementu, choć przy składaniu suportu będę musiał dać nowe kliny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Resztą typu czyszczenie obręczy czy chromowanej kierownicy to się zajmę jak będzie w stanie jezdnym. Na dniach będę to powoli składał, i polerował, bo baza jest ok ale wszystkie chromy jeszcze nietknięte praktycznie. Błotniki i bagażnik brudne zapyziałe.

Nie chce się robić bo zimno, a w chałupie nie ma już bardzo co xD

W bonusie na następnym zdjęciu są bebechy zalewanego regularnie płynem chłodniczym modułu poduszek od Punto- też z poprzednich wpisów. Jest zalany cały jakby żywicą, ale jak widać płyn i tak zrobił swoje i skorodował poprzez złącze całą elektronikę. Jak już mówiłem- nie będę tego naprawiał, rozebrałem celem zobaczenia uszkodzeń. Spodziewałem się większych sądząc po stanie obudowy, ale jak widać zabezpieczenie pcb zrobiło swoje w sumie. Więcej się nie dało, chyba że by jeszcze złącze wciskał na wazylinę poprawiając fabrykę. Niemniej ponad 20 lat wytrzymało.

#biedatech (tag na cały mój śmietnik) #rower #rowery #michelin #retro #elektronika
DonRzoncy - Damka Michelina już cała wyczyszczona. Przynajmniej jeśli chodzi o ramę i...

źródło: IMG_20240420_142409

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz