Wpis z mikrobloga

Mireczki mam problem. Byłem sobie w Londynie na wycieczce krajoznawczej z #rozowypasek i zrobiliśmy trochę zdjęć i filmów. Po powrocie różowy chciał, żeby jej te zdjęcia i filmy zgrać na pendrive bo chciała koleżankom pokazać. Dała mi swojego pendrive. Napisane na nim było, że pomieści 4 GB a zapchał się całkowicie już po wgraniu zdjęć z Tower of London. Ktoś wie co robię nie tak?
Czy to możliwe, że producent oszukauje i tak naprawdę pendrive nie byłby w stanie zmieścić całej GB, ba nawet całego Londynu nie da rady?

#pytanie #uk #kiciochpyta #pomocy #komputery #informatyka #programista15k
  • 34
  • Odpowiedz
  • 42
zajebista jednostka wagi plików. Towar of London i London.


@eldoopa: Noo w teorii powinno wejść całe GB, a nawet cztery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enten: A we właściwościach co pisze? Jaka jest pojemność? I czy sprawdziłeś ile zdjęcia zajmują? Nowe aparaty robię naprawdę duże zdjęcia.
  • Odpowiedz
a zapchał się całkowicie już po wgraniu zdjęć z Tower of London. Ktoś wie co robię nie tak?


@enten: Pisz do producenta, że pendrive miał pomieścić co najmniej cztery Wielkie Brytanie (GB), a zapchał się po jednym Towerze of London. Tak być nie może
  • Odpowiedz
  • 31
A we właściwościach co pisze? Jaka jest pojemność? I czy sprawdziłeś ile zdjęcia zajmują? Nowe aparaty robię naprawdę duże zdjęcia.


@Chrystus: No pisze, że 4 GB czyli w teorii powinien wejść cały Londyn i jeszcze inne miasta
  • Odpowiedz
  • 25
4 GB to bardzo mało


@DrGreen_2: Jak mało? Przecież to całe państwo a w teorii powinny wejść 4 takie

w jakim formacie i jakiej jakości robiłeś zdjęcia i filmy, przecież 4 GB to bardzo mało


Różne, czasami selfie, czasami ze statywu a czasami forma architektoniczna lub krajobrazowa. Jakość raczej dobra jak robiliśmy sami bo ja jestem po kursie fotografii i robię dobre zdjęcia. Ale jak dawaliśmy komuś żeby nam zrobił to
  • Odpowiedz
  • 20
@Noami: No ile? To jakiś promil, może i mniej. Tower of London to kilkaset m2 pewnie jakoś a GB to według wiki 209 331,1 km²
  • Odpowiedz
@enten: zrób sobie folder UK, a w nim kolejne ENG, WLS, SCT i NIR.
Twoje zdjęcia wrzuć do ENG i kolejne według lokacji. Powinno działać i zmieścić już 4 GB, ale w takim podziale.
Nie dziękuj.
  • Odpowiedz
  • 13
zrób sobie folder UK, a w nim kolejne ENG, WLS, SCT i NIR.

Twoje zdjęcia wrzuć do ENG i kolejne według lokacji. Powinno działać i zmieścić już 4 GB, ale w takim podziale.

Nie dziękuj.


@eldoopa: Ejj, zadziałało!

Dzięki wielkie! Nie myślałem, że to takie proste.
  • Odpowiedz