Wpis z mikrobloga

Miraski pacjent Audi a3 8p. Czy ktoś podejmował się wymiany przycisków stacji radia Audi concert 3 (duży czerwony wyświetlacz)? Mam wytarte 3 po lewej stronie, nigdzie nie mogę znaleźć front panelu nawet na aliexpresie. Najtaniej wychodzi kupić za stówkę zakodowane/uszkodzone i przełożyć. Czy przy wyjęciu oryginalnego radia i włożeniu z powrotem zapyta mnie o kod? (Nie znam) #motoryzacja
  • 4
@GajowyKapota: o kod nie powinno pytać, jeśli siedzi tam od nowości to jest przypisane do licznika, co do przycisków to najtaniej chyba kupić naklejki, przełożysz przyciski i zaraz będą tak samo wytarte
@GajowyKapota: nie będzie pytać, ono jest sparowane z autem na poziomie sterowników. Gdybyś spróbwał je włożyć do innego auta to wtedy byłby problem, dlatego też nie próbuj tego używanego montowac do swojego, bo wtedy będziesz musiał kupić kodzik do radia za 50zł na allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozmontowanie tych radyjek to bez problemu ogarniesz. Nie kupuj naklejek bo to gówno totalne. Generalnie w A3 te concerty