Wpis z mikrobloga

Lewary się zesrały, bo redaktor Warzecha wyraził opinię, że za zabicie zwierzęcia, nie powinno się iść do więzienia.

Tak, nie powinno się iść, tak samo jak za pracę w ubojni nikt nie idzie siedzieć.

Można kierować na psychoterapię, do prac społecznych, boleśnie karać finansowo, żeby zwyrodnialcom nie przychodziła do głowy recydywa, ale nie ograniczać wolność.

Chyba, że zrównamy prawa ludzi z prawami zwierząt, i to wszystkich, nie wybiórczo, ograniczając ochronę tylko do kundli i sierściuchów, bo akurat te gatunki trzymają lewary jako swoje dzieci.

https://wykop.pl/wpis/75966927/bekazpodludzi-bekazprawakow-konserwy-sa-normalne-m

#bekazlewactwa #prawo #polityka #bambinizm #bekazlewakow
Mentiscapta - Lewary się zesrały, bo redaktor Warzecha wyraził opinię, że za zabicie ...

źródło: 1000009484

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Mentis_capta A ja myślę, że powinno się iść do więzienia. Nie wtrącajmy wszędzie politycznej poprawności i innych teorii o lewicowych spiskach.

Sprawa jest prosta: dla mnie kara więzienia służy temu, żeby odizolować jednostki będące zagrożeniem dla innych, a jeśli ktoś przywiązuje psa łańcuchem do samochodu, a następnie za tym samochodem go ciągnie w imię swojej satysfakcji to ten człowiek zagrożeniem jest. Taki człowiek jest jednostką niebezpieczną, psychicznie niezdolną do normalnego funkcjonowania wśród
  • Odpowiedz
  • 0
@SoplicaTadeusz:

Sprawa jest prosta: dla mnie kara więzienia służy temu, żeby odizolować jednostki będące zagrożeniem dla innych, a jeśli ktoś przywiązuje psa łańcuchem do samochodu, a następnie za tym samochodem go ciągnie w imię swojej satysfakcji to ten człowiek zagrożeniem jest.

Czyli chodzi generalnie o sposób uśmiercenia? Czyli, hipotetycznie, gdyby traktować psy jako zwierzęta rzeźne tak samo jak świnie, to nie miałbyś nic przeciwko?
  • Odpowiedz
@Mentis_capta To nie ma nic wspólnego ze sposobem uśmiercania. Nie ma potrzeby wrzucania tutaj do wątku zwierząt idących na rzeź, bo to sytuacja i kontekst zupełnie inna. Ludzie muszą jeśli, a naturalnym składnikiem ich diety jest mięso, więc jeśli cywilizacja pozwala na to, że nie muszę już codziennie rano wyprawiać się na polowanie tylko mogę iść do sklepu to nie ma problemu. I nie uwierzę w to, że nie widzisz tutaj różnicy.
  • Odpowiedz
Lewary się zesrały, bo redaktor Warzecha wyraził opinię, że za zabicie zwierzęcia, nie powinno się iść do więzienia.


@Mentis_capta: Niby dlaczego nie? Jednostki z takimi predyspozycjami są niebezpieczne dla otoczenia.
  • Odpowiedz