Wpis z mikrobloga

Jaką obecnie prace trzeba mieć i ile zarabiać żeby mieć dziewczynę. Pisałem z jedna dziewczyna na aplikacji randkowej to zaczęła wypytywać mnie o prace. Domyślam się ze odpadają wszystkie prace fizyczne, zgaduje ze musi to być własna firma lub praca w korpo? Ewentualnie modne prace jak trener personalny.
#zwiazki #tinder #badoo #przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
@Vinizius: jak chad to możesz być bezrobotny, bo wtedy uzna ze jesteś zagubiony i wciąż szukasz swojej drogi. Możesz nawet mieszkać z mamą, wtedy będzie, że jesteś rodzinny i opiekuńczy. No chyba, że jesteś normik to wtedy będziesz najgorszym przegrywem, oblechem i niedorajdą życiową. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vinizius ogólnie odpadają wszystkie prace, bo jak wiadomo na wykopie chcemy dużo podróżować, więc 26 dni urlopu to będzie za mało ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@xentropia: Znam pewna niedużą firmę gdzie robią to nagminnie. Czasu to nie masz w przypadku etatu. Wtedy te 26 dni tylko. Pojedziesz najwyżej na dwa tygodnie rocznie do jakiegoś kurortu.
  • Odpowiedz
Musisz mieć miesięczny dochód na poziomie czterokrotności jej dochodu. Czyli na przykład ona zarabia 4 k netto to ty musisz 16 na czysto mieć


@myszek_szarzy: hehe, u mnie w związku jest akurat odwrotnie ;)
  • Odpowiedz