Wpis z mikrobloga

@kishibashi: jedną z największych zalet CPK jest przeprowadzenie na dużą skalę eksperymentu socjologicznego: z grubsza pokazało jakich mechanizmów i budżetów trzeba użyć, żeby totalnie sprać mózgi i utworzyć sektę wyznawców xD

Teraz nawet Janusze, którzy samolot widzieli tylko w telewizji stali się ekspertami i jak zombie powtarzają te gówniane hasełka marketingowe.
  • Odpowiedz
  • 4
@marcelus: ja nie lubię głupich, którzy biorą się za dyskusje w temacie na którym się absolutnie nie znają, ale to dopiero ustalam kim jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co napisał gość, którego wkleiłem, dla każdego kto minimalnie zna branżę, jest tak absurdalne, że nie ma znaczenia, czy jest zwolennikiem CPK czy nie, uzna tego gościa za debila.
  • Odpowiedz
  • 3
@marcelus: okej, czyli głupek. Ale żeby nie zostawiać Cię bez wiedzy, żebyś nie robił z siebie idioty w innych miejscach - znaczna część transportu towarów towarzyszy przewozom pasażerskim "przy okazji". Pisanie, że pasażerowie to dodatek, to zwykły debilizm. Lotnictwo na ogół jest branżą niskomarżową, ale pasażerowie to podstawa tego rynku.
  • Odpowiedz
@kishibashi a masz jakie sensowne argumenty czy po prostu uważasz że w Polsce nic się nie może udać?


@marcelus: a ty masz jakiekolwiek argumenty? xD Czy tylko będziesz odsyłał do ekspertów z dupy jak Wilk, do pisanych na zamówienie raportów, albo do bełkotliwych haseł marketingowych? xD
  • Odpowiedz
@marcelus: zapytałem o twoje argumenty, odpowiedziałeś: "ok czyli peowczyk, won do Berezy" xD To jest intelektualne szorowanie dna, zdajesz sobie z tego sprawę? xD
  • Odpowiedz