Wpis z mikrobloga

#wojna #ankieta #polska

Czy wszędobylskie artykuły o PLECAKU EWAKUACYJNYM na polskich portalach uważasz, za objaw paniki, czy zdrowego rozsądku?

Artykuły o plecak ewakuacyjnych w internecie oceniam jako

  • Dobre, trzeba informować ludzi 37.1% (39)
  • Są mi obojętne 21.9% (23)
  • Oceniam negatywnie 8.6% (9)
  • Rak totalny i sianie paniki 32.4% (34)

Oddanych głosów: 105

  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Davidozz: no ja też to zauważyłem i nie ukrywam, że znajomi moi czy różowej powoli popadają w panikę i MYŚLĄ o zrobieniu sobie takich plecaków. Oczywiście póki co na myślach się kończy, bo każdy wiele mówi, a mało robi, ale i tak zaczyna to mnie irytować bo większość z nich totalnie nie ogarnia obecnej sytuacji na Ukrainie. Ruscy zespawnują się z dnia na dzień na przesmyku suwalskim i pozamiatane, tak pan
  • Odpowiedz
@Iskaryota Jeśli w tych plecakach jest chociaż apteczka to git, bo zawsze coś takiego się w domu przyda. Ale nazywanie tego "ucieczkowym" co ma niby oznaczać? Przecież to nie zoombie apokalipsa, że trzeba będzie się zaszyć w dzicz i spędzić tam następny miesiąc próbując przetrwać. Ciekawe gdzie chce w razie wojny uciekać osoba z wojewódzkiego? Chyba do garażu po drugiej stronie ulicy
  • Odpowiedz
@Iskaryota: uważam to za zjawisko pozytywne, nawet jeśli nie w kontekście wojny, to klęsk żywiołowych które jednak zdarzają się u nas co jakiś czas i wszyscy zdziwieni żalą się wtedy 'a kto mógł przypuszczać'. Przygotowanie najważniejszych dokumentów i rzeczy pierwszej potrzeby które można szybko zabrać z ustalonego miejsca w przypadku powodzi czy pożaru jest dla mnie sensownym rozwiązaniem. Amerykańska FEMA miała kiedyś program, gdzie zalecali właśnie obywatelom robienie takich plecaków do
  • Odpowiedz