Wpis z mikrobloga

Smutno mi, bo nie potrafię wyrazić słowami co czuje, myśle itd. Chciałbym mieć bogaty zasób słownictwa, potrafic się wysłowić, wypowiedzieć na jakiś temat. Jestem głupi, mało rozumiem i mało wiem ehh. Mam takie poczucie beznadziei, nie wiem co robić… uczyc się znaczenia słówek, poszerzać zasób słownictwa, czy robić to co robiłem dotychczas, czyli nauka wszystkiego na pamięć bez zrozumienia, granie w gry typu lol, cs i oglądanie tik toków. Nie wiem czy nauka ma sens, nauka języka zajmie mi kilka lat, albo więcej. Wiem ze mój czas jest ograniczony, w każdym momencie może mi się coś stać, mogę na coś zachorować itd. Jestem taki nieszczęśliwy, boli mnie to, ze wszyscy którzy mnie znają maja mnie za autystę, debila, uposia itd.
  • 6
  • Odpowiedz
@xXNarutoXx: Ziomeczku spokojnie. Myślę, że twój zasób słownictwa jest okej... po prostu musisz się poczuć bardziej komfortowo ze sobą a nie poszerzać wokablarz...Warto robić coś co jest czasochłonne. Czas i tak przemija.
  • Odpowiedz
@xXNarutoXx A po co stary Ci bogaty zasób słownictwa? Pisać pewnie umiesz, coś powiedzieć też więc lajt. Poczucie beznadzieji jest normalne, jeżeli nic ciekawego w swoim życiu nie robisz, tylko siedzisz i oglądasz te #!$%@? tiktoki czy uczysz się pewnie dla kogoś bo to ważne!!! Rób ta szkolę i też w wolnym czasie do jakiejkolwiek roboty. A jak Ci nie zależy na szkole to robota i oszczędzaj kaskę na "ciekawe" rzeczy w
  • Odpowiedz