Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon najbardziej rozwala mnie ta wszechobecna amnezja, tego co się działo jakie fikołki ledwo co odwalał zachodni świat xD przesciganie się w dokręcaniu zamordystycznej śruby, hehe ja się zaszczepiłem a nieszczepom zakaz życia publicznego, hehe szanuje restauracje sprawdzające paszport covidowy i będę je wspierać, hehe szurze tak na pewno będą kolejnego dawki szczepionki tu sie puknij fajnokremlaku foliarzu. Wystarczył małpolud z wojną, media przez kilka dni jeszcze nie wiedziały nawet czy się
  • Odpowiedz
@o__0: @Pan_Slon Babeczka działała w słusznej sprawie, co nie zmienia faktu, że powinna zwyczajnie odmówić zastrzyków a nie lecieć w h***.
Ja z kolei większość osób które znam i wiem że się zaszczepiły, ciężko odczuły skutki uboczne, natomiast tym niezaszczepionym nic nie było ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Simfecstio: pytanie podstawowe czy szczepionka wgl działa?? bo ja znam pare osób po 4 dawkach i gówno to dawało, a w dodatku jeszcze po każdej szczepionce się #!$%@? czuli :P
  • Odpowiedz
  • 8
Znam osobiście co najmniej 5 przypadków śmierci osób chorych na covid


@tomekruslan: a Ci się szczepili czy nie? takie gadki sa uja warte, szczepionki na covid to był bait gruby, pandemia i lockdowny jeszcze wiekszy temat, a wystarczyłą wojna na Ukrainie żeby magicznie temat zakończyć. nie kompromituj się bo czy chcesz czy nie to ta sprawa jest wątpliwa.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger no widzisz. Na takich polityków głosujesz. Możesz obwiniać sam siebie. No państwo pełni funkcję kontrolująca. Taki jest sens istnienia państwa. Ma chronić obywateli. Przed szkodliwymi lekami również. Przecież sama UE jest restrykcyjna pod tym względem. Dużo bardziej niż USA. A kogo ma kontrolować jak nie ekspertów. Xd youtuberów i szurow którzy nie wiedzą o czym mówia? Xd no nie uwierzę że każdy powołany ekspert był przekupiony przez korporacje. Udowodnić korupcję i
  • Odpowiedz
@Kacman90 nie znam nikogo kto po szczepionce by ciężko przechodził covida. A znam takie coś bez szczepionki się przekręcily albo były w szpitalu. Tak czy siak. Od tego są badania.
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: 8600 to jest całkiem duża próba, gdyby szczepionka faktycznie chroniła przed śmiercią, w tak dużej grupie powinny być nadmiarowe zgony. jeżeli w obecnej sytuacji politycznej (czyt. kompletny zakaz kwestionowania preparatów) ją puścili wolno to znaczy, że coś tam po sprawdzeniu musiało wyjść zupełnie nie tak jak powinno ;-)
  • Odpowiedz