Wpis z mikrobloga

W zakładach wulkanizacyjnych raczej bez problemu zgodzą się na temat w stylu że dogaduje z nimi temat że kupuje nowe opony z neta z dostawą na ich zakład i tego dnia przyjeżdżam do nich na sam montaż?

PS Wiem że są strony w których można kupić opony z montażem w zakładzie z którymi mają współpracę ale nie w mojej mieścinie

#wulkanizacja #mechanikasamochodowa #samochody #motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
@Joxek: Najlepiej zadzwonić i się zapytać ;)
ja ogólnie jestem zwolnnikiem zamawiania pod adres do siebie, dlatego, że wtedy mogę obejrzeć te opony i jak coś się nie zgadza to odmówić przyjęcia.
Wtedy nie płacisz za zwrot, a jakbyś przyjął i chciał odesłać to już musiałbyś zapłacić i to nie mało, nie wspominając ile to jest zachodu aby nadać opony, w dodatku każda firma kurierska ma inny regulamin dotyczący opon.
  • Odpowiedz
PS Wiem że są strony w których można kupić opony z montażem w zakładzie z którymi mają współpracę ale nie w mojej mieścinie


@Joxek: Na sklepopon możesz zamówić konkretne opony i wybrać opcję wraz z założeniem w danej wulkanizacji. Wtedy opony przychodzą do wulkanizacji a ty przyjeżdżasz i ci wymieniają bez krzywej mordy.
  • Odpowiedz
@Joxek: wulkanizacja nie ma zadnego interesu aby pałować sie z odbiorem twojej paczki i brac za nia odpowiedzialnosc, tym bardziej jesli nie maja wspolpracy ze sklepem z ktorego ona przychodzi, dlatego zadzwon zapytej
  • Odpowiedz