Wpis z mikrobloga

#apple #iphone #iphone15
Zakupiłem iphone 15 trzy tygodnie temu. Czarny, podstawowa wersja, 128gb. Jestem zaskoczony jak słabą baterię to ma. Czasem w ciągu dnia jestem zmuszony podładować. Wracam z pracy i mam 30%, więc ładuje żeby na wieczór mi nie zdychał. Wcześniej całe życie używałem androida #xiaomilepsze i żona namówiła mnie na iphona, bo ona od zawsze używa. Obecnie ona używa 13 od nowości, też czasem podładuje baterie ale myślałem że to przez to że telefon ma 3 lata. U mnie jest to samo...

Natomiast żona ma też apple watch SE i jestem zdruzgotany tym jak apple rucha swoich klientów w dupe. Inne smartwatche - bateria trzyma 2 tygodnie, inne nawet MIESIĄC. A jak u appla? CODZIENNIE TRZEBA ŁADOWAĆ XD To po co jest tracker snu skoro co wieczór podpina go do ładowania by na dzień mieć naładowany zegarek? Czegoś tu nie rozumiem. Produkty kosztują w porównaniu do innych 2x, 3x a jakość baterii taki liść w twarz i zderzenie się ze ścianą że odczuwam ogromne rozczarowanie. Sam telefon śmiga super, z tego jestem zadowolony. Ale bateria to koszmar. Zastanawiam się czy nie oddać tego na gwarancje i nie przesiąść się na coś innego.
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: pierwsza moja styczność z applem, chciałem sprawdzić jak to jest na tym legendarnym super systemie.

Przyznam że wygodnie się korzysta jedną ręką z telefonu. System jest spoko. Ale #!$%@? TA BATERIA
  • Odpowiedz
nne smartwatche - bateria trzyma 2 tygodnie, inne nawet MIESIĄC.


@LZBNZ: nie no stary, miesiąc to może trzyma ta opaska od xiaomi co potrafi tylko liczyć kroki. Też uważam, że bateria w zegarku wystarczająca na jeden dzień to śmiech na sali, ale jak masz urządzenie tej wielkości z tyloma funkcjami to gdzieś trzeba iść na kompromisy.

Co do telefonu to sprawdź, czy nie masz jakichś aplikacji działających w tle. Generalnie iPhony
  • Odpowiedz
@LZBNZ: jeśli nie masz zegarka sprzed 7 lat, to ładuje się on momentalnie, wcale nie trzeba robić tego w nocy. Ok. 1,5h i z 20% mam stówę. Jako tracker snu używam codziennie i to nie jest tak, że muszę rano ładować. Owszem, jak coś się poćwiczy, to trzeba - ale w przeciwnym wypadku trzyma mi więcej niż dobę.

Fakt, że ta bateria wciąż trzyma za krótko, ale w porównaniu z tym,
  • Odpowiedz