Wpis z mikrobloga

Wg Was warto się odezwać do Polki, z którą pół roku temu rozstał się chłop z własnej inicjatywy?
Po rozstaniu mieliśmy się koliegować, ale jak odmówilem pójścia na koncert to całkowicie przestała odpowiadać.

To była dobra kobita "do rany przyłóż", starała się o chłopa mimo że chłop ostrzegał, że choruje na #!$%@?. Może dlatego, że jest po 30 i zegar tyka. Przestałem ją doceniać jak zacząłem ćpać SSRI. Dostałem anhedonii, zobojętnienia i Polka mnie tylko męczyła. Odstawiłem mies. temu leki i zaczęło do mnie docierać co to się wydarzyło.

Czuję się jak alkoholik co stracił żonę przez picie i właśnie wytrzeźwiał.
Właśnie otworzyłem jej list pożegnalny, w który napisała, że nie żałuje tej znajomości i zawsze będzie pamiętać i że jest moją różą. Takie to smutne, że nie wiem.
#zwiazki #rozowepaski
aczutuse - Wg Was warto się odezwać do Polki, z którą pół roku temu rozstał się chłop...

źródło: mwogy9wkp6w51

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@aczutuse teoretycznie nie warto, ale zle to postrzegasz. W sensie czemu to taki big dil. Zagaj do niej, ale bez spiny, oczekiwan. Zignoruje cie, to niech spada. Odpisze, to sobie popiszecie troche, moze sie spotkacie i dopiero wtedy będziesz decydowal, czy ciagnac to.

A zreszta, i tak sie zaangazujesz od razu xD pisz i #!$%@? WALCZ O NIOM O TOM MILOS!!!!
  • Odpowiedz
  • 0
A zreszta, i tak sie zaangazujesz od razu xD pisz i #!$%@? WALCZ O NIOM O TOM MILOS!!!!


@List0pad: i penis WALCZ? czu?

obawiam się, że wręcz przeciwnie, bo ja mam tak całe życie, że jak jusz coś mam to tego nei ciem, a jak ni mam to ciem. I tak się kręci karuzela #!$%@?
  • Odpowiedz
@aczutuse: moim zdaniem its over dla chuopa i 2 razy sie nie wchodzi to tej samej rzeki.
Moze popracuj nad tym, zeby dobrze sie czuc samym ze soba. Wiem, ze to brzmi banalnie, ale imo dopiero na tym mozna zaczac budowac fundament pod przyszly zwiazek.
Jak jestes ogarniety chuop (uwazam, ze jestes) to im starszy tym lepiej, zegar tyka na twoja korzysc, w przeciwienstwie do kobiet.
  • Odpowiedz
  • 1
zegar tyka na twoja korzysc, w przeciwienstwie do kobiet.


@Skayfer: im jestem starszy tym wyglądam gorzej, skóra jest coraz mniej napięta na twarzy, widać zmęczenie, do tego coraz mniej włosów na łbie no i na tinderze lajkują mnie Polki w podobnym wieku co mój. Musiałbym se jakieś liftingi u magików od medycyny escetycznej robić jak te wszystkie gwiazdy.
  • Odpowiedz