Wpis z mikrobloga

Zacząłem youtubową serię o mojej niedawnej podroży rowerowej do Chile / Argentyny.

A tu bardziej szczegółowa relacja tekstowa: https://wykop.pl/wpis/75729209/chcialbym-sie-podzielic-swoja-relacja-z-czteromies

Znalezisko: https://wykop.pl/link/7425211/moj-film-z-rowerowej-wyprawy-do-patagonii

Planuję dodawać kolejne odcinki w środy i niedziele, nie planuję spamować wykopu każdym odcinkiem, więc jak się mam nadzieję komuś spodoba to można na yt subskrybować.

#rower #podroze #podrozujzwykopem
zbyl2 - Zacząłem youtubową serię o mojej niedawnej podroży rowerowej do Chile / Argen...
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@In_thrust_we_trust: w sumie nie wiem. Pewnie z 20k za całe 4 miesiące. Za same samoloty dałem koło 8, a żadne z państw przez które jechałem nie jest jakieś tanie, jedynie Brazylia była porównywala do Polski.
  • Odpowiedz
  • 1
@In_thrust_we_trust: Chile i Urugwaj to są drogie nawet w porównaniu z zachodnią Europą xD Tanio jest w Boliwii albo Kolumbii.

W Argentynie jest tanio / drogo, zależy czy płacisz kartą po oficjalnym kursie czy wymienisz dolary po czarnorynkowym kursie.
  • Odpowiedz
Ekwador przejechałem 5 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wenezuele nie jestem jeszcze gotowy


@zbyl2: No to dobrze bo obecnie tam slabo sie wybierac ze wzgledu na gangi,

Podeslesz mape calej trasy jesli masz? Wyrwales jakas latynoske po drodze?(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@zbyl2: Czyli zaczales z rio i jechales do buenos aires a potem co? samolotem, stopem? Byly jakies niebezpieczne sytuacje zwiazane z ludzmi lub zwierzetami? Spales na gospodarza u ludzi?
  • Odpowiedz
  • 2
@Ozjasz_Goldberg_Mk_II: byłem w grudniu / styczniu (więc ich lato), do 15 stopni w dzień dochodziło + najmocniejszy wiatr jakiego w życiu doświadczyłem. Jak wiało w plecy to nie trzeba było się odpychać ani pedałować żeby ruszyć, jak wiało od boku do latałeś z jednej strony drogi na drugą.
  • Odpowiedz
@zbyl2

wszystkim nie dogodzisz, ale format mi pasuje - trochę opisu/mówienia i dużo widoków.
Następnym razem może jakiś "włochaty" mikrofon po kablu, by wiatr nie szumiał?
Tabletki ze srebrem do uzdatniania wody nie byłyby dobrym pomyslem? W rejonach bez sklepu chyba miałbym paranoję na punkcie zestawu do awaryjnego uzdatniania wody typu gotowanie + tabletkii żeby przed spaniem sobie zrobić chociaz litr na następny dzień.

Masz gdzieś spisane ile pakietu internetu zużyłeś? Jakie
  • Odpowiedz