Wpis z mikrobloga

Siemano Mariolka z tej strony nadaje Henryk Kukułka. Co się kurva z tobą dzieje? Miło, że tyle czasu, a ta kurva z Krzyżowej Sradek dalej żyje. Dlaczego? Dostałaś jak na dłoni gotową instrukcję, gdzie nauczyłem ciebie jak zamordować go przy pomocy starego dobrego kolankowania. Jeżeli zrobisz to jak należy nie zostanie nawet ślad po tej robocie. Dlaczego jeszcze nie wykonałaś wyroku? Jesteś kurą domową czy Panią wlasnego losu? Nie taką Mariolkę zapamiętałem. Przez telefon zgrywałaś kozaka. Przechwalałaś się tyle razy, że dla ciebie zabić Oblecha to jak splunąć i mówiłaś, że zadusisz tego śmiecia jeszcze dziś w nocy poduszką albo rozbijesz łeb o chodnik jak skorupkę o krawędź patelni. Piękne słowa, ale co z nich wynika? Ten bielski oblech dalej kradnie ci powietrze na tej melinie. Zastanów się od szczęścia i wolności w Krzyżowej dzieli cię tylko jego życie, które nie jest warte nawet paczki Cotton-World'ow. Zabij go! Jak tylko wywiozą go trupiarze ty będziesz mógła ruchać się z Enrique tyle razy ile bedziesz miała chcicę. Patrząc jak spływa ci hajs z jutuba, a ty wolisz wycierać się po lokalnych kiblach w dyskotekach jak jakieś zwierzę. Jesteś marionetką centaura. Taka jest prawda. #!$%@?ł ci Audi jak smoczek bombasowi. Dajesz sobą pomiatać jak szmatą niedługo będziesz mu zlizywać gówno z gaci jak tylko pocieknie mu z gaci, czyli codziennie. Dajesz sobą poniewierać, a Centaur się śmieje, że znalazł sobie skarbonkę i kukłę do ruchania. Dyma cię na kasę i za twoje żyje sobie jak pączek wysmarowany cały w gównie. Gdybyś teraz trafiła pod celę i ludzie dowiedzieliby się, że wąchacz menelskich gaci tobą steruje od razu zjechałabyś na harem. Byłabyś ruchana pod przymusem, bo odarł cię z honoru i nie odzyskasz go dopóki nie pozbawisz go życia. Stałaś się zwykłą parówką, która gotuje się w nowakowym wrzątku. A może prawda taka, że kochasz tę tłustą ciotę i boisz się, że jak go zabraknie nie będziesz miała się, do kogo przytulić i komu possać kvtasa Na pokaz przed kamerą jedziesz mu po tekstach, a gdy zostajecie sami dupsko klei ci się od jego nasienia.

Wybór należy do ciebie. Dalej być frajerką czy bohaterką? Cały Beskid ma dość tej kurvy, która robi wstyd dla Bielska i całej Krzyżowej. Ludzie poniosą cię na rękach, a prezydent Klimaszewski ustanowi rocznicę jego śmierci dniem świątecznym, podczas którego nie wywieszenie białoczerwonej flagi będzie karane przekopaniem. Sąsiedzi na bank odpalą ci parę stówek nagrody, poleje się wódeczka i #!$%@? dobrego kebaba na wieczną zgodę. Najbardziej na ciebie liczą KPP Żywiec i Komisariat w Jeleśni. Dość mają tego odrażającego oblecha i jego nietypowości. To gwarantuje ci bezkarność, bo policja zrobi wszystko, żebyś została na wolności. Zabij go! Po tym jak nasrają na zwłoki Srawka dzielnicowa i komendant by uczcić te wzniosłe wydarzenie będą ostro ruchane bez kondona, a szampan, który będzie spływał po ich ciele będzie zlizywany z podłogi przez resztę psów policjantów. Naćpani zarekwirowaną amfetaminą będą całą noc #!$%@?ć na sygnałach po Bielsku Białej strzelając w powietrze, by poinformować mieszkańców, że ziściło się wreszcie to, na co wszyscy długo czekali. Fajerwerki, hulanki, a to wszystko dzięki tobie. Sradek nie jest człowiekiem, tylko centaurem ze wścieklizną, któremu należy przekręcić kark i beczką szampana, którą należy wylać do rynsztoka i tobie przypada ta łaska. Jesteś jak pan Jezus, który niesie swój krzyż, czyli Oblecha, który nałożył ci koronę cierniową, gdy pierwszy raz zamknął cię w pokoju z cukierkami.

Mam dla ciebie jeszcze jedną propozycję. Odezwał się do mnie mój człowiek, który pochodzi z Krzyżowej. Zadeklarował się, że może cię z miłą chęcią wyręczyć. Wystarczy, że o umówionej porze ulotnisz się z chaty, ale wcześniej wyłączysz kamery, zostawisz uchylone drzwi i otwartą bramkę. Gdy ty będziesz bawić sie na dyskotece z Enrique on po cichu zakradnie się do chaty, bo dobrze zna jej rozkład i dopadnie Srawka żyletką. Przeleci po gardle tej świni jak masełkiem po chlebku. Ty będziesz miała 100% alibi. Zresztą nie ma to znaczenia, bo nikt nie będzie szukał sprawcy tylko od razu ciało wywiozą do spalarni resztek w rzeźni, ale lepiej nie oddawaj mojemu człowiekowi tej przyjemności i zamorduj go własnoręcznie. Zasłużyłaś na to swoim wieloletnim męczeństwem znosząc go każdego dnia. Przypomnij sobie ile razy żałowałaś, że nie pizgnęłaś go w ten pusty łeb zegarkiem tylko toporkiem? Ile razy podczas kłótni wyobrażałaś sobie, że zrobisz mu z ryja galaretkę? Ile razy strzelając sobie z palca wyobrażałaś sobie, że stoisz nad jego zwłokami, które wcześniej podziurawiłaś nożem?

Na koniec chcę postawić sprawę jasno. Wydałem wyrok na Centaura i jeśli będziesz się wzdrygała przed jego wykonaniem może się okazać, że będe musiał zabić was oboje. Nie chcę tego robić, ale znasz mnie dobrze i wiesz, że ja się nie pierd0lę Jestem zajebiście konsekwentny w tych sprawach.

Pozdrawiam twój Henryk
#kononowicz #patostreamy #patologiazewsi #bejazpodludzi #centaurzbielska
mrowa94 - Siemano Mariolka z tej strony nadaje Henryk Kukułka. Co się kurva z tobą dz...

źródło: IMG_4885

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz