Wpis z mikrobloga

Mirki kupiłem sobie poda, i teraz vapuje liquid na soli bo do podów niby lepsza jest sól. Chciałem sobie sam mieszać i vapowac np. moc 9 mg, ale kumpel upiera się, że jak vapuje liquid na soli to musi być 20 mg, jak z tym jest Mirki? #epapierosy #pody
  • 5
  • Odpowiedz
@Matijas94: Czemu miałoby to mieć jakiekolwiek znaczenie? Zaczynałem od trójek i nigdy nic się nie działo, może nawet lepiej bo bardziej smak czuć ;p Nie polecam przeskakiwać drastycznie z mocą bo na początku może kopać w płuco, a nawet zwalić z nóg czy zemdlić jak przedawkujesz. Zmieniaj moc stopniowo jak już nie będzie cię kopać
  • Odpowiedz
@Matijas94: To jest ogólnie kwestia indywidualna. W przypadku soli nikotynowej, nikotyna jest wchłaniana szybciej i nieco więcej się jej wchłania, niż kiedy nie jest to sól. Jeśli chodzi o "wrażenia smakowe", to sól nikotynowa jest mniej drażniąca gardło, ale też, przynajmniej dla mnie, powoduje jakby smak liquidu był nieco mdły.
Więc może Twój kumpel patrzy ogólnie na wrażenia smakowe, ale to chyba nie jest dobre podejście.
  • Odpowiedz
@Matijas94 Jako, że nikt nie odpowiedział na to, o co chyba pytałeś, to tak. Możesz sobie zrobić sam płyn do palenia, który będzie na soli, ale będzie miał np. 9 mg mocy nikotyny. Ja robię sobie 6 mg właśnie na soli. Kupuję longfill, który ma 60 ml pojemności i powiedzmy 10 ml już własnego aromatu. Czyli, co? Czyli muszę dolać jeszcze 50 ml płynu. Gdzie nikotyna? No właśnie. Kupuję 2 short nikotynowe
  • Odpowiedz