Wpis z mikrobloga

@o__0: ciekawe czy wykop i sonda voyager są w podobnej technologii ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Przecież to z lat 70 technika, tam jest wszystko prostsze, kupa kasy i mądrzy ludzie. Wez sobie wyobraź projekt POLSA na taką skalę organizowany w latach 70 przez Michaua i jego zespół xD
  • Odpowiedz
@anysz: Nic nie dziala, wszechswiat to jajko, ziemia jest w jego srodku. Jestescie od szkoly oszukiwani przez wladcow tego swiata. Zadna sonda nigdzie nie poleciala, Slonce, Ksiezyc, planety i gwiazdy sa wyswietlane na niebie. Ja wiem, jak trudno w to uwierzyc, ale obudzcie sie w koncu. Od dziecka wam do glowy cisna w szkolach i potem w TV klamstwa. Pobudka, no, hop, wstajemy.
  • Odpowiedz
@anysz: Dobrze że tą maszynę tworzyli inżynierowie z lat 70. To jak z samochodami. Im prostsza konstrukcja tym mniej zawodna i łatwiejsza w naprawie.

Gdyby teraz mieli ją utworzyć inżynierowie LGBTQRTVAGD plus parytetowe inżynierki to....miliardy dolarów w błoto :P
  • Odpowiedz
@Rymncimpir: w NASA? A czy jest tam obecnie polityka LGBTQWERTY plus parytety jak np: chce wprowadzić to being czy jak wprowadziła to brytyjskia armia dla swojego lotnictwa?

Jeśli odpowiedź brzmi że tam jej nie ma to nadal to nie neguje tego co napisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pablo_arriva: Marsjański helikopter Ingenuity, brawurowa misja na Tytana – Dragonfly – i sprowadzenie próbek marsjańskiej gleby na Ziemię. Te wyjątkowe i przełomowe misje kosmiczne łączy nie tylko to, że narodziły się w laboratorium JPL. Wszystkie są też prowadzone przez kobiety. NASA zapowiedziała też, że do 2030 roku chce, by kobiety stanowiły połowę pracowników tej agencji.

Powodzenia następnym razem
  • Odpowiedz
NASA zapowiedziała też, że do 2030 roku chce, by kobiety stanowiły połowę pracowników tej agencji.


@jukel: Czyli wówczas będzie się liczyć płeć na kompetencje no to wtedy pogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do Twojego tekstu

Te wyjątkowe i przełomowe misje kosmiczne łączy nie tylko to, że narodziły się w laboratorium JPL. Wszystkie są też prowadzone przez kobiety.


"Prowadzone" - rozumiem że jak na stanowisku zarządczym jest
  • Odpowiedz