Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Pabick no zobaczymy, ja juz ograłem F4, na xbox series s w 60 klatkach w ramach fps boost, ale z chęcią zagrałbym jeszcze raz na ps5 w wiekszej rozdziałce, nowymi broniami i DLC, ktore ma dzis wyjść
  • Odpowiedz
@daeun: no ja ugrzęzłem trochę, bo zbyt poszedłem w rozbudowę osad i przyjmowania coraz to większej ilości ocalałych, i zamiast skupić się questach i fabule, to zbyt dużo czasu zaczęło zajmowanie mi rozwiązywanie problemów osadników w osadach. Tu jakiś atak, tu brakuje wody tam pożywienia, tam jeden osadnik zginął i trzeba innego dać do uprawy ziemi, przyszedł kolejny ocałały i trzeba przebudować baze bo nie ma gdzie łóżka dla niego wstawić
  • Odpowiedz
@daeun: DLC? myślałem, że same poprawki. Aktualnie gram na bardzo trudnym i jestem w połowie (pokończyłem 90% achivmentów z DLC) i już 50lvl... a Ty mi tu mówisz że jeszcze jakiś DLC
  • Odpowiedz
@Pabick: Zawsze mnie zastanawia kto bawi się w te osady. Znaczy by nie było. To, że nie poszedłeś dalej robić fabuły i bieda questów to nic nie tracisz. Tylko te budowanie to takie w #!$%@? biedackie było i generyczne.
  • Odpowiedz
@orgin246: Zwyczajnie chciałem skorzystać z takiej opcji jak osadnictwo w tej grze, na pewnym etapie trzeba to olać i iść dalej z questami, bo osady mogą zajmować później cały czas gry.
  • Odpowiedz
@Pabick: nie odpalałem, poziomy masz: bardzo łatwy, łatwy, normalny, trudny, b.trudny, survival. I ja gram na b.trudnym.
Powiem Ci, że fajnie że szybciej ginę, ale zrobili z mobków gąbki na pociski ;/
  • Odpowiedz
@Pabick: przy survival musisz się nastawić że będziesz miał tylko to co przy sobie i trochę zapasów w bazach bo tak to na jedną miejscówkę 2 razy będziesz się wracał żeby coś odnieść. Najgorsze jest to że wrogowie których masz na 3 heady mają cię na jednego hita nieważne jakie masz zbroje. Dlatego trzeba grać partyzancko. Obejrzyj parisa platunova to zobaczysz jak to wygląda jak padasz od hita.
  • Odpowiedz
@Cenwargh: jeszcze nie zacząłem dlc, tzn mogę przejść do Nuka world czy jakoś tak. Ostatnio grałem w lutym. Gdybym wiedział, że będzie update w kwietniu, to bym więcej grał w Fallouta. Nie wiem, może u mnie będzie działać. Niestety sprawdzę po 10 maja, gdyż jestem bardzo daleko od domu.
  • Odpowiedz