Wpis z mikrobloga

@SkrytyZolw - już po chamsku oznaczam
Powiedz mi proszę, czy tam w miejscu po ósemce jest dalej #!$%@? korzeń?

Załączyłam zdjęcie z ósemką i 2 miesiące po ekstrakcji.

I jeżeli to korzeń to jak mniemam warto zapukać do chirurga xD. Dodam, że mam te óśemke i ona wygląda tak jakby wyszła w całości, jest tylko lekko spiłowana od strony w której trzeba było spiłowac lekko wypełnienie siódemki (zedytowalam posta, bo upewnilam sie na sto procent), to nie wyglada jakby jakikolwiek kawałek odpadł - no ale zdjęcie rtg podejrzane, dlatego zaczepiam i od razu mowie, że jestem i tak umówiona do dentysty ale w sprawie wypełnienia siódemki, które musiało zostać naruszone przy ekstrakcji - min dlatego poczyniłam te zdjęcie rtg, żeby może sobie oszczędzić, wymiany wypełnienia na rzecz zwykłego wygładzenia - ale nie pogardzę drugą opinią, mając na uwadze, że ego może nie pozwolić przyznać, że ekstrakcja jednak nie poszła tak jak powinna, a ja sobie będę wesoło chodzić z potencjalnym stanem zapalnym.

#stomatolog
niesepomoc - @SkrytyZolw - już po chamsku oznaczam 
Powiedz mi proszę, czy tam w miej...

źródło: pyerdolec

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@niesepomoc: ps. nawet bym nie zwróciła moze uwagi na to, ale pani od zdjęc rtg zwróciła - oczywiscie nie mowila z całą pewnoscią, tylko, żę wygląda to podejrzanie i dobrze by lekarz to obejrzał.
  • Odpowiedz
  • 0
@SkrytyZolw: hmm dziwi mnie to troche, bo mam tego zęba i on wygląda ewidentnie jakby wyszedł w całości - a częśc korzeniowa była kompletnie nienaruszona.

Co ciekawe jest to ząb, którego korzenie są "zespojone" i cięzko by było nie zauważyć, że któraś część się odłamała, szczególnie taka jak na zdjęciu - chyba, że kompletnie nie rozumiem konceptu korzeniowego.
I dobrze strzelam, że problematyczną częscią jest czesc która zaznaczyłam? Bo to, że
niesepomoc - @SkrytyZolw: hmm dziwi mnie to troche, bo mam tego zęba i on wygląda ewi...

źródło: Screenshot_2045

Pobierz
  • Odpowiedz