Wpis z mikrobloga

#eldenring #ps4 #fromsoftware #gry Dragonlord Plassidussax oficjalnie wbija się do mojego top3 bossów w Eldenie. Każden jeden atak był uczciwy. Jak oberwałem, to wiedziałem dlaczego oberwałem. Czas na wyleczenie się, ale bieganie po arenie. I moment w którym jego cielsko leciało w moim kierunku, poezja. Panie Miyazaki & C.O., zrobiliście rewelacyjnego Dragona, chylę czoła.


I teraz pytanie. Mogę zabić Malenię po final bossie czy muszę przed?
  • 4
  • Odpowiedz
I teraz pytanie. Mogę zabić Malenię po final bossie czy muszę przed?


@BogdanBonerEgzorcysta: mozesz, gra cie nie zmusi do NG+ i w zasadzie tylko kilku bosow jest do pominiecia do ktorych nie da sie wrocic w dowolnej chwili, z questow Ranni i Fii
  • Odpowiedz
Mogę zabić Malenię po final bossie czy muszę przed?


@BogdanBonerEgzorcysta: Możesz po ale lepiej idź ubić przed. Zawsze lepiej się czułem jak szedłem na ostatniego bossa jak reszta już gryzła piach

Dragonlord Plassidussax oficjalnie wbija się do mojego top3 bossów w Eldenie


On ma jeden z najpiękniejszych ataków jakie kiedykolwiek widziałem, o ten: Placidusax. Po prostu rozpływałem się nad nim jak go pierwszy rak zobaczyłem. Obok Fortissaxa to jedyny smok
  • Odpowiedz
@BogdanBonerEgzorcysta: Ja by zrobił tak: finał i potem Malenia bo finałowa walka jest dość irytująca. Radagon jest prosty, a potem masz 10 minut ganiania z buta za Eldeńską Bestią po wielkiej mapie. Na Malenii będziesz się potem mógł odstresować :D
  • Odpowiedz