Wpis z mikrobloga

Myślicie, że przegrywy są samotne? To nic w porównaniu do samotności chadów. Chłop opowiada o tym jak będąc chadem ma się ciężko z kobietami, jest się samotnym, bo kobiety boją się do ciebie startować i przed tobą uciekają… xD
To chyba ten sam cope co mówienie, że modelki są samotne, bo faceci niby boją się je zaczepiać xD
Chłop żyje w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.
To chyba content dla normików 5/10, którzy próbują sobie wmawiać, że brak atencji ze strony dziewczyn to jest wynik tego że są zbyt atrakcyjni 8/10, coś w stylu jak te dawne wpisy na wykopie "Mirki co się dzieje obiektywnie jestem 8/10 a mam zero par na tinderze jak to wytłumaczyć"

#blackpill #przegryw
Bananek2 - Myślicie, że przegrywy są samotne? To nic w porównaniu do samotności chadó...
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@itsoverforme32445: co jest, nie współczujesz chadom, że tak ciężko im jest nawiązać kontakt z bojącymi się ich kobietami i są zmuszeni przez swoją przesadną przystojność żyć w samotności?
  • Odpowiedz
@Bananek2: Tymczasem rzeczywistość jest taka, że ludzie bywają samotni niezależnie od płci, stanu majętności, światopoglądu, ilości rodziny, znajomych i stanu zdrowia. Kiedyś moja koleżanka żaliła mi się w rozmowie ZE MNA, że nie ma przyjaciół i że czuje się samotna. Ja najbardziej samotna czułam się na imprezach, dlatego przestałam na nie chodzić, bo byłam tym wojakiem w kącie. Czułam się tak odległa i niezrozumiana przez tych ludzi, że sama w pokoju
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
nie rozumiem czemu się czepiasz

@zbrodnia_i_kawa: po części z niezdrowych pobudek shitpostingowych i pędu do robienia internetowej dramy, ale pod względem treści to jednak chłop gada odklejone rzeczy. Bo jednak uroda zdecydowanie nie odstrasza ludzi. Oczywiście można być samotnym POMIMO dobrego wyglądu, ale nie z tego powodu. Mi trafiły się nienajgorsze geny, bo na szczęście moja matka patrzyła na wygląd, a w szkole zanim poszedłem do liceum można powiedzieć że byłem
  • Odpowiedz