Wpis z mikrobloga

Książki “Jerozolima” i “Świat. Historia rodzinna” dla pierwszej osoby, która odpowie na pytanie i druga z książek dla drugiej. Konkurs dla wspierających na Patronite, ale spokojnie, jest jeszcze czas - możesz teraz dołączyć nawet najniższą kwotą, gdyż pytanie pojawi się tam w formie postu punktualnie o 18:00. Będzie dotyczyło autora książek, z którym miałem zaszczyt ostatnio przeprowadzić długi wywiad. Każdy kto obejrzał mój materiał, albo oglądał rolki z S.S. Montefiore odpowie bez problemu. Warto powalczyć o te książki, gdyż - jak zresztą mówi sam autor - mają naprawdę piękne wydania. Tu ukłon dla Znak Horyzont, bo bez mojej współpracy z wydawnictwem ciężko byłoby zorganizować rozmowę z tym znanym historykiem. #ksiazki #historia #literatura #konkurs #ksiazka #czytajzwykopem #gruparatowaniapoziomu #ciekawostkihistoryczne
Historia_Podcast - Książki “Jerozolima” i “Świat. Historia rodzinna” dla pierwszej os...

źródło: konkurs

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Historia_Podcast: Do jakiej innej książki/pisarza możesz porównać książkę: Świat, Historia rodzinna. Chodzi mi o formę, w jakiej została napisana. Coś na podobieństwo Daviesa/Harrariego/Greabera/inne. Pisałeś, że lubisz takie książki, ale odpowiedzi się nie doczekałem ;)
  • Odpowiedz
@wacek_1984 Cześć przepraszam że nie odpisałem ale gdzieś mi się to zawieruszyło. Otóż wydaje mi się że trudno jest porównać tą książkę do jakiejkolwiek innej bo to jest taka błyskawiczna przebieżka przez cały dzieje ludzkości.
  • Odpowiedz