Wpis z mikrobloga

Chciałem dla jasności powiedzieć, że ja (tak JA, a nie żaden cały wykop) kibicuje działaniom kinga i moja krytyka jego wpisów nie jest hejtem ale próbą przemówienia mu do rozsądku. King tak naprawdę poczuł małą próbkę tego co olo przeżywa od lat i zesrał się po paru dniach ciśnienia jakie olo miał miesiącami. Czy king kiedykolwiek był w sądzie bądź prokuraturze, nie mówiąc już o byciu pozwanym albo oskarżonym? Weź kingu 3 oddechy i schowaj ego do kieszeni, trochę pokory i skup się na celu, który chcesz osiągnąć a nie plujesz na ślepo na ludzi, którzy ci w gremialnej większości kibicują! Taki z ciebie encyklopedysta szkolnej a zapominasz(?) że wachlarz lateksowych działań jest zawsze taki sam: stalking, straszenie pozwami, multikonta, trolling, doxxing. Tyle zrobiłeś materiałów o wojenkach szkolnych a nie znasz podstawowej zasady sztuki wojennej, że jak wchodzisz w konflikt to musisz mieć zaplanowaną strategię jego przebiegu i scenariusze zakończenia? Dosłownie i w przenośnie piszę to na otrzeźwienie - jesteś dostatecznie mądry żeby nie dawać się podpuszczać i doprowadzić sprawę do końca. No trzymajta się tam i w ciszy planujcie kolejne specjalne operacje wojskowe. #kononowicz #patostreamy #szkolna17 #centaurzbielska
  • Odpowiedz