Wpis z mikrobloga

@affairz: kupowałem mieszkanie w zeszłym roku, plan był aby kupić z rynku pierwotnego. Przyjeżdżam w kwietniu: ile za metr? 9400zł, za 4 dni dzwoni koleś od developera, że mają dwa w cenie 9700zł, po tygodniu 10400, i jechało dalej aż do 12k, postanowiłem więc kupić z drugiej ręki i kupiłem za 10400zł za m2 (Cenę przyklepałem w pierwszym tygodniu maja 2023) aktualnie warte 17-18k..
  • Odpowiedz
  • 1
@Deladomboix: nie wiem, pewnie tak. ale to trochę dziwi bo to jest 15 koła z metra za dom na zadupiu. podobne nowoczesne (do 3 lat) domy w obrębie miasta chodzą za okolice 10k z metra
  • Odpowiedz
@affairz: koledzy chyba nie znaja historii whisky chivas regal ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie mogli tych sikow sprzedac, to podniesli cene, przez co klienci mysleli ze to jest jakas dobra whisky i sprzedaz drastycznie im podskoczyla - prawdziwa historia.
  • Odpowiedz
  • 120
@MisterMinister: 17-18 ? Bo widzisles na otdom że.ktos wystawil w tej cenie obok? XD zejdź na ziemię przygłupie. Tez kupiłem w Trójmieście za 10k z metra obok centrum i widzę że debile wstawiają za 16-17k klatkę obok ale to nie jest tyle warte i nikt tego za tyle nie kupi i nie biegnę na wykop i nie pisze idiotycznych postów że mi mieszkanie w 5 miesięcy zdrożało o 70 procent xd
  • Odpowiedz
@affairz: prosta sprawa: cały czas dostaje oferty kupna i jak zawyży do ceny, przy której przestanie dostawać oferty, to obniży z powrotem do poziomu, na którym nie będzie problemu znaleźć kupca i wtedy sprzeda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za pół roku będzie już 3kk. Stresu ta budowa mnie kosztuje że o Panie. To uczciwa cena za moje nerwy. Dzisiaj mi się kilku dziwnych ludzi kręciło pod budową i wyglądało jakby planowali mnie skroić. Ofc tablice zapisane. W razie w będzie kogo podejrzewać i szukać. Od początku budowy zapisuje takie akcje żeby mieć katalog potencjalnych złoczyńców
PanieAreczku - @PfefferWerfer: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za pół roku będzie już 3kk. Stresu ta budo...

źródło: boniek-spokojnie

Pobierz
  • Odpowiedz