Wpis z mikrobloga

  • 5
@eaxata: A bardzo łatwy to łucznik. Za każdym razem wchodzi krytyk z łuku, rozwijasz zręczność więc kradzież kieszonkowa nie jest problemem, a są z tego chore ilości złota i jeszcze bardziej chore ilości expa. Gram pierwszy raz właśnie w dwójeczke łucznikiem (ostatnio tak przeszedłem jedynkę i również banał) i jest o wiele łatwiej niż przy mieczu. Jedynie szkielety stanowią jakiś problem i trolle, ale od czego są czary w takim wypadku
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: no pod łucznika to się właśnie gra strażnikiem miejskim, nawet się spawnuje amulet +10 do zręczności koło wieży xardasa jak się jest paladynem
  • Odpowiedz
@Koksixk: ale masz bardzo utrudniony początek gry, bo szkoda pn na zręczność i siłę, jak później będzie cię tylko mana obchodziła, a mapy w 1 rozdziale nie wyczyścisz samymi zwojami
  • Odpowiedz
@eaxata może źle pamiętam, ale ta runa jest na 1 to sobie później wyczyszczasz. Może tam z dwóch zadań się nie zrobi dla najemników, ale resztę słabych potworków łukiem bijesz plus #!$%@? przed dzikami i ez. No nie wiem, mi się przyjemnie grało
  • Odpowiedz
  • 0
@eaxata: W jedynce i w dwójce gram najemnikami, zbieram skóry i inne trofea po lasach dzierżąc łuk, że niby taki myśliwy ze mnie. Taki plan jest na przejście trylogii tym razem, także strażnik miejski nie wchodził tym razem w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eaxata: a co jest trudnego w magu ognia? Przecież to ścieżka jak każda inna, rozwijasz walkę bronią białą a przy okazji korzystasz z magii ile się da. Właśnie sobie od kilku dni gram od nowa na modzie varus bike który jest w zasadzie lekkim rozszerzeniem g2nk ale trudniejszym i problemu z maną nie mam w ogóle a to dlatego że gothci to gra w której trzeba machać mieczem w granym modzie
  • Odpowiedz
@Uuroboros magowie przed DKO to właśnie tak grali. Runami tylko jakieś krwiopijce i bagienne trutnie zabijać bo z miecza to #!$%@?. W 4 rozdziale z DKO juz jako tako bo można brać na hita większość mobow. W Gothic 1 nawet było o tyle fajnie że jak mob padał na 1 strzała to nie agrowal reszty packa.
  • Odpowiedz