Wpis z mikrobloga

Trochę głupie pytanie ale nie mam gdzie zapytać. Chodzi o ubrania. Mieszkam w UK od lat a w PL mało bywam, teraz w PL jest osoba z rodziny i jest możliwość aby coś przywieźć z ubrań.

Jeżeli chodzi o ubrania to w UK wybór jest przeciętny a głównie takie masówki robione na całe świat, a z wyglądu to typowe USA czyli gówno nad gównem z wysoką cenę.

Zwracam się tutaj z pytaniem, gdzie można kupić w Internecie (tylko ta opcja) aby mieć jakiś inny wybór, chodzi mi coś co dobrze wygląda i nie musi się wyróżniać marka bo Boss, Adidas, Reebok to ja mam u siebie i patrzeć już nie mogę zwłaszcza że jakością materiału nie powala. Wcześniej zamawiałem z Diverse ale ostatnio wieje nudą, wiem że Allegro ale nie wiem na jakie firmy patrzeć.

Także jakich producentów polecacie poza Diverse i 4F? Chodzi mi o wybrania typu casual nie sportowe. Nie chodzi mi aby przycebulic bo taniej ale mieć coś innego bardziej polskiego (bo i tak robione w Azji)

#ubrania #fashion #ubierajsiezwykopem #niebieskiepaski #allegro #modameska #pytanie
  • Odpowiedz