Wpis z mikrobloga

Mireczki Drogie! Potrzebuję zakrzywiony monitor 34" 21:9 3440x1440 do codziennego użytkowania, ale w większości do gier (simracing).
Budżet to max 2500.
Upatrzyłem Iiyama 3480. Dobra cena i dobre opinie, 3 lata gwarancji i wymiana door to door w przypadku martwych pikseli. Z recenzji sztos, jedynie czasem ktoś pisze, że gsync kuleje (migocze), ale to podobno jest losowe przy panelach VA w zależności od konfiguracji kompa i od monitora i generalnie nikt nie wie do końca.
Co polecacie?
Pomóżcie proszę.
#monitory #pcmasterrace #simracing #komputery #cokupic #kiciochpyta #gry #elektronika #xkom
  • 11
  • Odpowiedz
@Jontek6: Iiyama to będzie dobry wybór, w przeszłości posiadałem modele tej marki i byłem zadowolony. Natomiast jak byś dołożył jeszcze trochę to polecam monitory z matrycą QD-OLED. Obecnie posiadam w tej rozdzielczości 3440x1440 monitor DELL Alienware AW3423DWF i kompletnie nic co do tej pory miałem się z tym monitorem nie równa, ale musiałbyś dołożyć około 1500zł. Kompletnie zero smużenia, do gier jest to najlepszy monitor, do tego te przepiękne czernie i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@klamkaodokna Dzięki! Sprawdzę
@azbestowymurarz Jeszcze bardziej dzięki. Jesteś głosem rozsądku.
@dj_sasek bardzo chętnie, ale myślę że oled będzie moim kolejnym monitorem jak złożę stacjonarkę bo wydaje mi się, że to overkill na ten moment
@Leniek mam laptopa legion 5 ryzen 7 rtx 4700 i zdaję sobie sprawę, że VR będzie działał w niezbyt komfortowym przedziale fps i kiepskich detalach, więc chyba odpuszczę.
Rozważam Iiyama, ale jak złożę stacjonarkę to pewnie chciałbym oleda,
  • Odpowiedz
mam laptopa legion 5 ryzen 7 rtx 4700 i zdaję sobie sprawę, że VR będzie działał w niezbyt komfortowym przedziale fps i kiepskich detalach, więc chyba odpuszczę.


@Jontek6: Ja czekam na premiery tegoroczne z zakupem PC, bo questa3 kupiłem mając jeszcze starego 6700K i GTX1080 - opróćz AC i AMS2 nawet na takim starym śmieciu daje rade, a i ACC na totalnym minimum te 60 klatek ma tak więc pomysl jeszcze
  • Odpowiedz
@Jontek6: zamów sobie, masz 30 dni na zwrot za darmo jak weźmiesz prosto od mety z ich sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiem tylko że kumpel na stacjonarnym RTX 3060 albo 3070, juz nie pamietam, smiga z questem 3 bez najmniejszych problemów
  • Odpowiedz