Wpis z mikrobloga

@Talarsson: Tylko ustaw mocne hasło, którego nie używasz w żadnym innym serwisie, bo nie ma możliwości ustawienia weryfikacji 2FA przy logowaniu. I nie mów lepiej nikomu, że masz tam konto, bo znając dane z Twojego dowodu osobistego można zmienić adres mailowy powiązany z kontem na infolinii. Ja bym nie ryzykował trzymania tam środków, co prawda wypłacić nie można, ale sprzedać posiadane aktywa i #!$%@?ć depo dla żartu na cfd już tak.
  • Odpowiedz
Do xtb żaden broker nie ma podjazdu


@Talarsson: XTB to syf jako broker. Dobry do szybkich strzalow i trzymania nie za duzej kwoty u nich. Brak zabezpieczenia 2FA, Swapy na indeksy zjadaja wiekszosc wypracowanego zysku, Oferta rynku akcyjnego uboga. Dobrze ze juz wyleczyli sie z wywalnia apki i lagow podczas wiekszych odczytow makro.
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ xtb ma oprocentowanie wolnych środków czego nie ma żaden inny polski broker , nie ma prowizji od handlu do 100 tys euro mies.,ma akcje z całego świata , ma też etf a wkrótce Ikze , jak czegos nie mają to dzwonisz lub piszesz do bok i dodają , 2fa na dniach wprowadzają ( ale wg mnie powinno być dla tych co chcą, bo ja np. lubię szybki dostęp do konta )
  • Odpowiedz