Wpis z mikrobloga

Panowie..
Dziewczyna spytała sie mnie, czy może iść na wesele z jakimś kolegą koleżanki(nie znam chłopa)
Wystawiła go partnerka, nie ma z kim iść(ale co mnie to akurat obchodzi)
Dodam ze moja luba jest bardzo podekscytowana tym faktem..
Co zrobic w takiej sytuacji? Raczej średnio mi sie to uśmiecha..
A czy wy pozwalacie waszym kobieta na takie wyjscia?
#zwiazki
  • 176
  • Odpowiedz
@PanL: nie ośmieszaj się człowieku pisząc tutaj nawet takie pytanie. Moja kobieta nawet by mnie o to nie zapytała bo by wiedział że dostanie #!$%@? i od razu by sama z siebie odmówiła. Jeżeli ona nawet cid o to nie zapytała a stwierdziła że tam idzie to musisz mieć bardzo słaba pozycję w tym związku. musiz być twardy i powiedzieć jej że albo tasm.nie idzie i zapominamy o sprawie albo zsgnscie
  • Odpowiedz
@PanL: kiedyś miałem taką sytuację z jedną i powiedziałem jej, że możesz iść ale się rozstajemy. Poszła spłakana do matki powiedziała jej, że tak jej powiedziałem xD matka jej powiedziała, że mam rację. Wróciła spłakana i przepraszała xD jak będziecie latać za babami, to was będą wykorzystywać
  • Odpowiedz
A czy wy pozwalacie waszym kobieta na takie wyjscia?


@PanL: Szanująca siebie i swojego partnera dziewczyna nawet by nie rozważała wyjścia na imprezę z innym facetem i od razu by mu odmówiła ¯\(ツ)/¯ Jakbym usłyszał, takie pytanie to bym się zgodził, życzył miłej zabawy z nowym kolegą bo właśnie została singielką.
  • Odpowiedz
@PanL: Zależy od dynamiki. Jak jesteś jej księciem/Bestią to nie ma znaczenia czy ją puścisz czy nie - zdrady nie będzie. Jak jesteś kołem zapasowym to czy ją puścisz czy nie to jest początek końca ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@PanL: był kiedyś identyczny wpis na wykopie.

A czy wy pozwalacie waszym kobieta na takie wyjscia?


Z moją żoną nie miałem takiej sytuacji, nie ma opcji żeby poszła na imprezę jako partnerka jakiegoś innego faceta. Miałem tak natomiast z jedną dziewczyną, chciała jechać na dyskotekę, ale z jakimś innym chłopakiem, bo ją zaprosił. Ja się nie zgodziłem, ona i tak pojechała, więc z nią zerwałem. Później zaczęła mi grozić że się
  • Odpowiedz