Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że najgorsze kobiety to te "normalne", które będą Ci wciskać kit, że nie lecą na toksyków czy wygląd a robią wprost przeciwnie. To one przyciągają mnóstwo nieświadomych mężczyzn na plantację. Niszczą życia i marnują czas.

Ja nic nie mam to tych lasek co mówią, że brzydzą się "brzydalem". Są uczciwe.

W ogóle gdyby nie kobiety to nie zwracałbym uwagii na wygląd mężczyzn, a teraz to każdego automatycznie klasyfikuje: incel, normik, czad :D Kobiety mają ogromną obsesję na punkcie wyglądu mężczyzn i są proste jak budowa cepa. Wystarczy przystojniak i wszystkie problemy znikają. Ja się kiedyś naczytałem, że psychika kobiet jest skomplikowana, że trzeba uważać, żeby jej nie zranić i, że potrzebują miłości do seksu, tak teraz wszystko jest widoczne jak na tacy, że jak gościu ma wygląd to poglądy czy charakter nie mają żadnego znaczenia. Normalnie #memegender Jak sobie pomyślę, że kiedyś kobiety nazywało się dojrzalszą płcią to mi się śmiać chce. Kobieta sprzed 10 lat i kobieta z 2024 to są dwie inne istoty. R.I.P. Love ['] Feminizm zniszczył wszystko. Nie ma co zbierać.
#blackpill #przegrywpo30tce
  • 10
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Mocno też chodzi o tzw. dowód społeczny - kobiecie podoba się ten facet, który podoba się innym kobietom. Tam jest bardzo mocne 'czy znajomi będą się śmiali' jak pokażę chłopaka.
  • Odpowiedz
jak gościu ma wygląd to poglądy czy charakter nie mają żadnego znaczenia


@LostHoldenCaulfield: gówno prawda - miałem w liceum w klasie typa 9/10 (wysoki, wysportowany, kwadratowa szczena, bujne kudły), ciągle jakaś się do niego przymilała, ale mentalnie był tak #!$%@?, że nie potrafił tego wykorzystać i każda szybko traciła zainteresowanie xD
  • Odpowiedz
@Ranger: chłopie 9/10 to jest poziom Lachowskiego w prime. W Polsce nie ma takich ludzi, mam kumpla Chada swoim blackpillowym okiem daje mu 8.5/10 i powiem ci że jeszcze nie widziałem takiego jak on ani w Polsce ani na zachodzie. Jedynie na zdjęciach i on z kobietami może sobie pozwolić niemal na wszystko, nawet być #!$%@? i im cisnąć, czasami tak się zdarzało po alkoholu że mu #!$%@? i cisnol po
  • Odpowiedz