Wpis z mikrobloga

Masz sobie 16 lat, grasz w gierki i w sumie nic nie potrzebujesz do życia. Nagle jeb masz 30 lat, jest 6 rano i jedziesz do pieprzonego kołchozu który już dawno wyssał z ciebie szczęcie i duszę ale i tak musisz jechać #!$%@?ć na rachunki. Tych 2 znajomych z gierek żonaci nawet nie wiadomo kiedy i zostałeś sam bez manuala do życia. Gdzie moje #!$%@? 17 lat?
#przegryw #przegrywpo30tce #tfwnogf #pracbaza
  • 54
  • Odpowiedz
  • 0
Tak #!$%@?! 16 lat od momentu osiągnięcia pełnoletności, to za mało by poczynić jakiekolwiek kroki. Lepiej siedzieć na wykopie, wypisywać swoje smuty i liczyć na poklask innych przygłupów z #przegryw .


@Desmosedici: nie, nie licze na jakąkolwiek odpowiedź. miałem 2 zainteresowania, jak szosa odpadła zostały kompy, kto z normalnych ludzi chce słuchać #!$%@? o tym. w sumie zostało #!$%@? na przegryw
  • Odpowiedz
  • 0
Op swego czasu robił ciągiem pon- ndz, jak mówił z własnej woli. Mówimy o gościu, który jakimś cudem, ale jednak uzyskał wyższe wykształcenie, co pozwala uwierzyć że jakieś najmniejsze pokłady samozaparcia i dyscypliny u nie


@Desmosedici: mylisz strach przed życiem z samozaparciem, tam nie było żadnego samozaparcia zwykłe tchórzostwo i #!$%@? przed światem. Teraz #!$%@? mnie trafia jak muszę spędzić weekend w mieszkaniu przed kompem, zawsze tak było i robota to
  • Odpowiedz
@Truskawkowy_Tapczan: Typowe komentarze gościa co próbuje sobie podbudować ego, a jak się zagłębić w życie kogoś jak ty to okazuje, że od żadnego zera nie startował, tu coś załatwił tata, tu wujek, tu jakiś spadek, a koniec to całe wspaniałe życie jednak nie jest takie wspaniałe jak opisują.
Ludzi którzy osiągnęli coś od zera jest tak mała ilość, że raczej nie spotyka się ich na wykopie, a już na pewno nie
  • Odpowiedz
@mati1990: jak cie zycie w dupe porzadnie nie kopnie i nie nabierzesz rozpedu, nie zaczniesz dzialac, myslec, walczyc o siebie to bedziesz zyl jak te zule pod sklepem az w koncu kiedys zrozumiesz co #!$%@? i nie da Ci to juz spokoju, znalem takich, albo sie wieszali albo zapijali na lawce w zimie.
  • Odpowiedz
  • 1
Typowe komentarze gościa co próbuje sobie podbudować ego, a jak się zagłębić w życie kogoś jak ty to okazuje, że od żadnego zera nie startował, tu coś załatwił tata


@WwaDdl022: starego na oczy nie widziałem przez całe życie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Truskawkowy_Tapczan widzisz są rożni ludzie i różnie sobie radzą lub nie
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: takich ludzi jest wlasnie masa tylko ty o tym nie wiesz, widac ze masz takie pojecie o zyciu co karpie o joggingu a ludzi to ty znasz tyle co ma lysy wlosow na glowe, troche w nosie w dwuch dziurach obok siebie. Tyle w temacie gamoniu. Jak nie czaisz bazy i nie ogarniasz to sie nie odzywaj.
  • Odpowiedz
Wspolczuje. Rob tak zebys byl szczesliwy i pamietaj, ze malymi krokami mozesz sobie fajnie zycie poukladac, ja tez chodzilem do kolchozu, dwie godziny w jedna strone bo nie mialem na bilet, a jak mialem to wolalem kupic sobie cos smacznego ale juz szukalem pracy innej, robilem szkolenia kursy potem poszedlem na studia, obilem od glupich znajomych, jak sie trzymasz wytyczonego celu to poznajesz ogarnietych ludzi I drzwi sie same otwieraja.
  • Odpowiedz
I co mam Ci napisac? Jak komus wyjdzie to zaczyna nowe zycie moi znajomi zapomnieli o mnie albo mysla ze zbieram szparagi w mongolii bo odcialem sie, jak wielu. Po co mi zazdrosc I zawiesc, kazdy mial czas zeby sie okreslic, kazdy ma wlasny swiat dzis. A tez sporo znajomych z osiedla sie wylogowalo albo zapilo, zacpalo.
  • Odpowiedz