Wpis z mikrobloga

Masz sobie 16 lat, grasz w gierki i w sumie nic nie potrzebujesz do życia. Nagle jeb masz 30 lat, jest 6 rano i jedziesz do pieprzonego kołchozu który już dawno wyssał z ciebie szczęcie i duszę ale i tak musisz jechać #!$%@?ć na rachunki. Tych 2 znajomych z gierek żonaci nawet nie wiadomo kiedy i zostałeś sam bez manuala do życia. Gdzie moje #!$%@? 17 lat?
#przegryw #przegrywpo30tce #tfwnogf #pracbaza
  • 54
  • Odpowiedz
Problemy psychiczne, to akurat nie od pracy ale na pewno wszystko pogłębiają


@guru8: problemy nie biorą się znikąd, ale skoro źle mu w pracy, i nie lubi tam chodzić, to przecież normalny człowiek by doszedł do wniosku, że trzeba zmienić pracę.
  • Odpowiedz
@Desmosedici: Co jeśli nie ma możliwości niepracowania lub chociażby zmiany pracy na lepszą? "Szczęście" też nie zawsze jest możliwe do osiągnięcia. Takich problemów OP sobie samemu nie stworzył.
  • Odpowiedz
@smiertelnik: Op swego czasu robił ciągiem pon- ndz, jak mówił z własnej woli. Mówimy o gościu, który jakimś cudem, ale jednak uzyskał wyższe wykształcenie, co pozwala uwierzyć że jakieś najmniejsze pokłady samozaparcia i dyscypliny u niego występują. Piszę jakimś cudem, bo pomimo siedzenia w branży IT upowszechnił tu o sobie tyle danych wrażliwych że głowa mała. Jego problem tkwi w gruncie rzeczy w głowie i jego pogłębiającej się fiksacji. Przesiedział ostatnio
  • Odpowiedz
@mati1990: w okresie bycia nastolatkiem to był najgorszy okres w całym moim życiu.
Nie miałem ani poczucia bezpieczeństwa, rodzice też nie mięli kasy i każdego dnia bałem się o swoje życie (long story) w każdym razie jak najbardziej podstawne i nie raz musiałem się ratować, a w głowie zamiast myśleć o przyszłości czy nauce to ja się bałem aby bezpiecznie dotrzeć do domu albo nic mi się nie stało. Byłem skrajnie
  • Odpowiedz
Jego problem tkwi w gruncie rzeczy w głowie i jego pogłębiającej się fiksacji.

@Desmosedici: Takich i innych problemów sam sobie nikt nie jest w stanie zrobić.

miał czas na przemyślenia, pewne ruchy.

Jeśli nie jest masochistą i nie wykonał tych pewnych ruchów to oznacza, że raczej nie miał ich możliwości wykonania.
  • Odpowiedz
@mati1990: Ostatnio odpaliłem sobie Diablo IV bo dali w gejpassie, no i oczywiście dodatkowo battle.net trzeba było zainstalować. Kiedyś grałem w WoW, potem w Diablo Iii, no i uzbierałem paru znajomych. Jak mi się #!$%@? smutno zrobiło jak tylko jeden z nich był aktywny, a reszta pyk... Ostatnia aktywność 5 lat temu, 6, albo 7.
  • Odpowiedz
Ja wlasnie jade sobie do fajnej pracki, ktora kocham i mam z tego fajny hajs.


@Truskawkowy_Tapczan: to samo u mnie, narzekam na swoją robotę, ale kocham to co robię, i to powoduje, że nie mam problemu z pracą. Są rzeczy, których nie lubię robić, ale czasem trzeba, to i się to robi.

Przy okazji zarobki spoko, nie narzekam na biedę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@inozytol: a ja inaczej, do dziś na to wszystko mam #!$%@?. nie doskwierał mi brak kasy bo w sumie niczego nie chciałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie chodziłem na browara/imprezy, nie miałem dziewczyny, no kompa to tak uzbierałem na ochronie na 18 :D ale to tyle z takich potrzeb
  • Odpowiedz