Wpis z mikrobloga

Wyprowadziłem się z mieszkania, w którym umowa na telewizję i internet została przepisana na mnie. Teraz ją wypowiedziałem i UPC musi zabrać dekoder i odłączyć usługę. Ale tego nie może zrobic, bo jaśniepan landlord twierdzi, że on tego nie odda xDDD I mam teraz problem. Dlaczego? Bo to zawsze u niego było. A no było, tylko ja robiłem cesję na siebie, a po mojej wyprowadzce nie ma dalej lokatora (wyjechałem w połowie marca).

Napisałem mu SMS po kolejnej rozmowie z operatorem. Nie odpisał. Dziś dzwonię, numer niedostępny XD Ja jestem 120 km dalej w rodzinnym mieście, a ten dupek mnie olewa. Chyba jedyne co zostaje, to na bagiety zgłosić, bo UPC (Play) będzie albo ze mnie ściągał dalej hajs, albo ścigał mnie o dekoder, a ja jestem bezradny, bo Janusz nie chce dać sobie tego zabrać z mieszkania xD

Czemu nie ogarnąłem tego dużo szybciej? Ogarnąłem na początku kwietnia. Byłem po rozstaniu (+6 lat razem) i nie miałem głowy. Teraz sprawa się przeciąga, bo typowi się nie podoba sytuacja i pali frana od dłuższego czasu. A ja mam inne sprawy na głowie.

#bekazpodludzi #wynajem #janusze #polakicebulaki #nieruchomosci
  • 3
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ja miałem w Vectrze 120zl kary za to że nie oddałem sprzętu. Jeżeli dasz radę finansowo to poproś o fakturę za zgubiony sprzęt i tyle.
  • Odpowiedz
Wyprowadziłem się z mieszkania, w którym umowa na telewizję i internet została przepisana na mnie. Teraz ją wypowiedziałem i UPC musi zabrać dekoder i odłączyć usługę. Ale tego nie może zrobic, bo jaśniepan landlord twierdzi, że on tego nie odda xDDD I mam teraz problem. Dlaczego? Bo to zawsze u niego było. A no było, tylko ja robiłem cesję na siebie, a po mojej wyprowadzce nie ma dalej lokatora (wyjechałem w połowie
  • Odpowiedz