Wpis z mikrobloga

O kutWA 23:00 i chyba farma trollbotów poszła w ruch
-#polityka
-#ukraina
-#wojna
-#cpk
-#tusk
-#izrael

jak przez poprzednie godziny co 20 post, tak teraz jeden na 20 postów nie jest klepany przez trollboty z farmy. (a i tak mam sporo na BL)

Pewnie teraz zaczynają żeby nałapać plusów i pokazać się z rana w gorących 12h (ktore pewnie przegląda najwięcej osob)

ehhh białko coś ty zrobił sprzedałeś jezusa za 30 srebrników i rogala jakiemuś tureciarzowi
hot_tomek - O kutWA 23:00 i chyba farma trollbotów poszła w ruch
-#polityka
-#ukraina...

źródło: matecki spell

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@szef_foliarzy: Są też plusy. Przy takich akcjach ujawnia się mnóstwo ukrytych trolli od tego "k.o.n.d.o.m.a". ze Szczecina i dzięki temu wyłapują bany przez co jest spokój przez jakiś czas.
  • Odpowiedz
  • 15
@szef_foliarzy: @Lambo994

i jakimś dziwnym trafem od czasu jak napisałem ten wpis (17 min) NIE WPADŁ ANI JEDEN WPIS w tych tematach. A wcześniej to jeden wpis na minute. Widać że są aktywni i sprawdzają jak wygląda sytuacja, śmieci nie ludzie. poczekają parę chwil i pewnie zaraz się zleci jakieś jedno czy drugie konto żeby zdyskredytować mnie (zaraz po tym jak usuną wpisy, a widzę że usuwają bo mam linki)

dobra
  • Odpowiedz
  • 2
tak jak pisałem

poczekają parę chwil i pewnie zaraz się zleci jakieś jedno czy drugie konto żeby zdyskredytować mnie (zaraz po tym jak usuną wpisy, a widzę że usuwają bo mam linki)


i tak się stało
hot_tomek - tak jak pisałem
poczekają parę chwil i pewnie zaraz się zleci jakieś jedn...

źródło: mateckie spele

Pobierz
  • Odpowiedz